Nie ma żadnej potrzeby, by się martwić, gdyż Bóg kocha was wszystkich

czwartek, 8 maja 2014, godz. 23.30

Moja wielce umiłowana córko, rozejrzyj się wokół siebie, a ujrzysz wielu ludzi żyjących beztrosko. Dostrzeżesz śmiech, radość i wspaniałe koleżeństwo i będziesz wiedzieć, że może to pochodzić jedynie od Boga. Wielu ludzi, gdy tylko poznają Prawdę, obejmie Mnie otwartymi i wdzięcznymi sercami, a wówczas będziemy jednym.

Moim Planem jest zgromadzenie wszystkich i zalanie ich wielką miłością, radością i szczęściem. Rozkoszował się będę Moim Nowym Królestwem, gdzie będzie dużo śmiechu, radości i piękna, no i oczywiście Życie Wieczne. Każde pojedyncze stworzenie będzie promieniować miłością; a życie i każda jedna dusza będą doskonałe.

Kiedy martwicie się o przyszłość świata, pamiętajcie o tym, co wam powiedziałem. Wszystko będzie dobrze, gdy tylko zgromadzę was w nowym świecie bez końca. Nie ma żadnej potrzeby, by się martwić, gdyż Bóg kocha was wszystkich. Jeżeli chodzi o dusze, które wiodą jałowe i nieszczęśliwe życie, to one zostaną zgromadzone jako pierwsze, o ile zaakceptują to, Kim Ja Jestem. Ci, którzy znajdują się w straszliwej ciemności, otrzymają nadzwyczajne Łaski, by oczyścić swoje dusze, tak abym mógł rozluźnić panowanie złego nad nimi i zabrać ich w bezpieczeństwo Mojego Miłosierdzia. To jest bitwa i będzie ona miała ciężki przebieg, ale Moc Trójcy Przenajświętszej będzie się wzmagać się i dusze zostaną oświecone, tak by nie zginęły.

Wzbudzę wśród was znaczących przywódców i z powiększoną armią w każdym narodzie pomnożycie się i zabierzecie ze sobą większość Bożych dzieci do Nowego Raju. Patrzcie we Mnie z zaufaniem i nie obawiajcie się Mojej Miłości, gdyż musicie wiedzieć, że Ja bym nigdy pochopnie was nie straszył, ponieważ, kiedy Ja dam poznać Swoją Obecność, to napełni was Ona wielkim zachwytem i radością. Zapewniam was, nie ma żadnej potrzeby, aby się bać, gdyż Ja Jestem Samą Miłością. Miłość was ukoi, a kiedy spotkacie Mnie, Jezusa — to doznacie poczucia natychmiastowej bliskości, które uobecnia się jedynie wtedy, gdy wasze serce splata się z Moim.

O, jak Ja kocham was wszystkich i jak tęsknię za waszymi duszami.

Wasz Jezus