Nie poszukuję niegodziwców, aby łatwo ich niszczyć. Moim jedynym pragnieniem jest ich wszystkich ocalić

niedziela, 11 maja 2014, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, Moim najgłębszym życzeniem jest, by przynieść miłość, pokój i szczęście wszystkim Bożym dzieciom. Ja nigdy nie pragnę zemsty, bez względu na to, jak złe są uczynki człowieka, ani nie szukam powodu, aby kogokolwiek upokorzyć, chociaż oni potrafią upokarzać innych w Moje Imię. Nigdy nie dążę do zniszczenia ludzkiej reputacji, gdy taki człowiek jest przyczyną dużych zniszczeń na świecie. Nie poszukuję niegodziwców, aby łatwo ich zniszczyć. Moim jedynym pragnieniem jest ich wszystkich ocalić. Ja kocham duszę każdego z Bożych dzieci. Nieustannie ich poszukuję. Próbuję je do Siebie przyciągnąć. Nawet ci, którzy nie akceptują Mojego Istnienia, są przeze Mnie poszukiwani każdego dnia. Pozwalam im odczuwać Moją Obecność w ich życiu poprzez napełnianie ich dusz miłością do innych, poprzez przyciąganie ich do dobra, które jest w nich, tak aby ono pokonało negatywne myśli, uczynki i działania.

Niektóre dusze w naturalny sposób Mnie chłoną, a Ja rozkoszuję się ich wielkodusznym odzewem i ich czułymi sercami. Inni wytwarzają barierę pomiędzy sobą a Mną, tak że jest Mi trudno dotknąć ich dusz. Lecz nadal będę usiłował dosięgać ich dusz na wiele różnych sposobów, aż uda Mi się otworzyć ich serca na Moc Bożej Miłości.

Miłość jest siłą napędową, która prowadzi do wszystkich dobrych rzeczy. Miłość jest obecna w każdym dziecku Bożym od momentu jego narodzin. Boży Dar miłości pomaga ludzkości pokonać diabła. Gdy Bóg interweniuje i intensyfikuje miłość w duszy, to czyni On tak, aby obronić Swoje dzieci przed nikczemnością diabła. Miłość jest o wiele potężniejsza niż nienawiść, ale nienawiść jest wytrwała. Szatan — pełen nienawiści wobec ludzkości — nie posiada jakiejkolwiek miłości, za wyjątkiem tej do siebie samego. Skaża on ludzkość, zasiewając nienawiść w duszach, które zostały osłabione z powodu grzechu. Nienawiść zastaje przygotowany dom w duszach, które są zazdrosne, pełne pychy, samotne i zdezorientowane. Szatan nigdy nie będzie kusił duszy ku nienawiści, ukazując ją duszy taką, jaka ona jest. Wręcz przeciwnie, będzie on kusił duszę zawsze poprzez grzech pychy — jako pierwszą ze swych taktyk. Dusza zostanie tak poprowadzona, aby uwierzyła, że musi być zagniewana, ponieważ nakazują jej to własne potrzeby i ponieważ ona sama wie najlepiej i postępuje właściwie.

Miłość Boga rozprzestrzenia się obecnie pomiędzy wszystkimi Jego dziećmi. On czyni tak dzięki Swojemu Miłosierdziu. Wzmaga On miłość w ludzkich sercach, aby pomóc ludzkości walczyć przeciwko nienawiści, która wkrótce nasili się na świecie, kiedy serca ludzkie staną się zimne jak głaz.

Proszę was, abyście w obecnym czasie szukali Bożej Miłości, odmawiając tę Krucjatę Modlitwy:

Krucjata Modlitwy (149) Szukając Bożej Miłości

O Jezu, napełnij mnie Bożą Miłością. Napełnij Mnie Swoim Boskim Światłem i zalej mnie miłością, której potrzebuję, aby siać ziarno Bożego Miłosierdzia pośród wszystkich narodów.

Spraw, aby Twoja Boża Miłość szerzyła się przy moim udziale pomiędzy tymi wszystkimi, z którymi wchodzę w kontakt. Szerz Swoją Miłość, tak aby opadła jak mgła na wszystkie dusze, wszystkie religie, wszystkie wyznania, wszystkie narody — porywając wszystkie Boże dzieci ku jedności.

Pomóż nam szerzyć Miłość Boga, aby mogła Ona pokonać i pokonała wszelkie zło na świecie. Amen.

Miłość zawsze jest oznaką Bożej Obecności. Wiedzcie, że wyłącznie miłość może sprowadzić Mi dusze. Wiedzcie, że jedynie miłość może pochodzić od Boga. Tylko miłość ma moc, aby doprowadzić do pokoju, zadowolenia i jedności pomiędzy narodami. Nienawiść pochodzi od szatana i wszędzie tam, gdzie jesteście jej świadkami, musicie odmówić tę powyższą Modlitwę, aby szukać Bożej Miłości. Pamiętajcie, Miłość pokona wszystko, ponieważ pochodzi ona od Boga.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.