Niebo ściemnieje na trzy dni, bezpośrednio przed Moim powrotem

wtorek, 13 maja 2014, godz. 8.50

Moja wielce umiłowana córko, jest Moją największą radością być świadkiem tego, jak Moi umiłowani wyznawcy, którzy odpowiedzieli na Moje Wezwanie, odmawiają Krucjaty Modlitwy, które dzięki Mocy Ducha Świętego ocalą miliardy dusz.

Wykorzystam Krucjaty Modlitwy, aby odnowić i oczyścić dusze ludzkości w tym samym czasie, kiedy będę odnawiał oblicze Ziemi. Wielka odnowa dobiegnie końca, a wszystko stanie się w tym samym czasie, aby świat mógł być gotowy i należycie przygotowany, by przyjąć Mnie, Jezusa Chrystusa, jako powracającego Zbawiciela.

Narody, które witają rodzinę królewską, muszą poczynić sporo przygotowań, zanim król postawi swoją stopę w ich kraju. Nigdy nie zezwolilibyście na to, aby odwiedzający król przybył, kiedy wszędzie jest bałagan, zgnilizna albo ulice pokryte są nieczystościami. Dlatego też przedstawiciele owych krajów sprawiają, że są odpowiednio ubrani i właściwie przygotowani, by spotkać odwiedzających dygnitarzy. Zadają też sobie duży trud, aby przygotować wspaniałe powitanie i wybierają przedstawicieli, których uznają za wystarczająco godnych, aby powitali odwiedzającego króla. Na końcu przygotują wspaniałą uroczystość, aby uczcić przybycie króla, i tego wielkiego dnia ustawią się na ulicach i będą śpiewali wspaniałą, pochwalną pieśń. Odwiedzającego ich monarchę i jego świtę będą zasypywali pochwałami. Tak samo więc będzie tego Wielkiego Dnia Pańskiego, kiedy Ja, Jezus Chrystus, przybędę, aby sądzić.

Przybędę nagle, wraz z odgłosem trąb i w towarzystwie pełnego słodyczy brzmienia Chórów Anielskich. Niebo ściemnieje na trzy dni, bezpośrednio przed Moim powrotem. Potem zapłonie ono wieloma kolorami, nigdy uprzednio niewidzianymi przez człowieka. Będę widoczny dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka, w każdym wieku, i nastanie wielka konsternacja, ale też zapanuje wielki zachwyt. Ludzie nie będą wierzyć własnym oczom i wielu oniemieje; inni będą płakać łzami ulgi i radości. Wielu nie będzie przygotowanych i wydarzenie to tak ich przytłoczy, że będą wylewali łzy smutku, gdyż w swoich sercach będą wiedzieć, że odrzucili Prawdziwego Mesjasza i jakże są niegodni, aby wejść do Mojego Królestwa. Ale Ja teraz tym ludziom mówię: Tego dnia musicie zawołać Mnie i poprosić, abym wam przebaczył. Wtedy i wy także zostaniecie zgromadzeni w Moim Nowym Królestwie.

Tak samo jak każdy król składający wizytę, proszę tych pomiędzy wami, którzy Mnie kochają, abyście przygotowali się na ten Wielki Dzień. Miejcie we Mnie zaufanie, przygotujcie wasze dusze, módlcie się o zbawienie wszystkich dusz i bądźcie wystrojeni, gotowi i oczekujący — tak jak oblubienica wyczekuje swego oblubieńca. Tego Dnia wy, Boże Dzieci, złączycie się ze Mną jako jedna całość, w Świętym Związku z Moim Ojcem, na początku nowego świata i Chwalebnej Ery, obiecanej wam od zarania.

Pozostańcie w pokoju. Przygotujcie się z miłością i prostotą serca na ten Wielki Dzień. Nie lękajcie się Go. Powitajcie Go serdecznie. Nawet jeżeli znajdujecie się w wielkiej ciemności, to Ja zabiorę was do Mojego Światła. Wszystko, co musicie uczynić, to wyciągnąć ku Mnie wasze ramiona, a Ja was przytulę jako Swoich własnych.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.