Moja Miłość, Moje Miłosierdzie, Moje Współczucie będą waszą ocalającą Łaską

środa, 14 maja 2014, godz. 23.30

Moja wielce umiłowana córko, Łaski, które zaprezentuję światu, przemienią niewierzących w Moich gorliwych naśladowców. Nawrócą się oni nagle i padną przede Mną na ziemię w służebnej miłości.

Ci, którzy zdradzili Mnie w przeciągu swojego życia, którzy Mnie odepchnęli, wystąpią naprzód i będą Mnie błagać, abym ich przyjął jako Moich. Jakkolwiek tych, którzy spiskują przeciwko Mojemu Słowu, będzie najtrudniej ocalić. Ponieważ oni są bardziej świadomi niż ci nieobeznani ze znaczeniem Mojego Słowa, a jednak — umyślnie — na nowo spróbują Je spisać, tak aby pasowało do ich aroganckiego mniemania o samych sobie. Mimo całej swojej wiedzy, nie widzą Prawdy, ponieważ odmawiają Jej ujrzenia. Nie będą głosić absolutnej Prawdy, a wręcz przeciwnie, sfabrykują ją w tym celu, aby oszukać innych.

Niektórzy ludzie stali się wrodzy wobec Mnie, ponieważ oni są przekonani, że rezultatem powołania ich do Mojej służby jest obdarowanie ich oświeceniem. Myślą oni, że posiadają autorytet, udzielony im z Mocy Ducha Świętego, aby dokonać modyfikacji Mojego Nauczania, tak aby Ono nie obrażało nowoczesnego społeczeństwa. Ich pycha stanie się ich upadkiem, a świadkami utraty przez nich Łaski będzie wielu z tych, którzy poczują się oszukani, ponieważ zostaną wprowadzeni w błąd. Część z nich dokładnie wie, co robią, bo nie Mnie służą, ale diabłu. Z premedytacją chodzą oni pomiędzy wami, aby zniszczyć Prawdziwe Słowo Boże. Oni nie będą pokutować, ani nie przyjmą Mojej Dłoni, ponieważ wierzą w kłamstwa bestii, która poprzez stulecia obiecywała Moim wrogom nadejście jej raju. A oni zdecydowali, aby uwierzyć w to wyszukane oszustwo z powodu swojej chciwości i ambicji. W chwili, w której uświadomią sobie Prawdę, zostaną wrzuceni do czeluści. Oni są tylko niektórymi z nieszczęśników i zbałamuconych, którzy zaprzeczyli istnieniu diabła, tego, kim on naprawdę jest, oraz istnieniu bezdennego piekła, w którym on będzie przebywał na wieczność.

Ostrzegam wszystkie Boże dzieci, że z powodu podążania drogami zła, że z powodu odrzucania Słowa Bożego i z powodu popełniania grzechu śmiertelnego spotka je kara. Każdy, kto temu zaprzecza, was zwodzi. A jednak ocalę skruszonych, choćby w ostatniej sekundzie, tak usilnie pragnę zbawić każdego z was.

Moja Miłość, Moje Miłosierdzie, Moje Współczucie będą waszą ocalającą Łaską. Nie chcę was straszyć, ale muszę wam powiedzieć Prawdę. Przyjście do Mnie sprawi, że — bez względu na to, jakie są wasze przekonania — na samym końcu zgromadzę was jako Moich. Nigdy nie zapomnijcie o tej Obietnicy. Ja będę — i to wam obiecuję — sięgać po was do głębi waszej rozpaczy.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.