Ja Jestem Obecny w osobach, które kochają wszystkich, bez względu na ich rasę, wyznanie, seksualność czy kolor skóry

piątek, 16 maja 2014, godz. 16.05

Moja wielce umiłowana córko, proszę was wszystkich, którzy Mnie kochacie, abyście poświęcili Mojemu Sercu dusze tych wszystkich, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie. Proszę was, sprowadźcie do Mnie niewierzących, którzy nie zaakceptują Mojego Istnienia, oraz tych, którzy — nawet gdybym stanął przed nimi osobiście — nadal by Mnie odrzucali. Te zatwardziałe dusze znajdują pocieszenie w innych formach poczynań duchowych, ponieważ odmawiają, aby Mnie zaakceptować. Gdyby przyjęły Prawdę, znalazłyby wielki pokój wewnętrzny, którego żadna inna forma duchowych poczynań nigdy nie jest im w stanie przynieść. Ci, którzy nie wierzą we Mnie ani w Tego, Który Mnie posłał, nigdy nie napełnią pokojem swoich dusz.

Jedynie Ja, Jezus Chrystus, potrafię wnieść prawdziwy pokój do waszych serc, ponieważ zostałem wysłany przez Tego, Który was stworzył, abym was do Niego przyprowadził. Mojego Ojca znajdziecie — przeze Mnie. A kiedy Ojciec zjednoczy się z dziećmi, które stworzył, wtedy nastanie pokój. Bez pokoju Bożego nigdy nie może być na Ziemi harmonii. Wiedzcie, że tam, gdzie nie ma żadnego pokoju, tam jest to spowodowane brakiem pokornej służby Bogu.

Tym, którzy posiadają wiedzę na temat Mojego Najświętszego Słowa, nigdy nie wolno zapominać, że bez względu na to, jaką wiedzę posiadacie na Mój temat, nigdy nie wolno wykorzystywać wam jej przeciwko Mnie. Mam tu na myśli to, że musicie ufać Mi jako Temu, Kim Ja Jestem. Przyjmujcie Mnie z pokornym sercem. Nigdy nie pozwólcie, aby arogancja przyćmiła waszą wierność dla Mnie. Ten, kto ma łagodne i czułe serce — ten Mnie kocha. Ja Jestem Obecny w tych, którzy kochają wszystkich, bez względu na ich rasę, wyznanie, seksualność czy kolor skóry. Ja Jestem we wszystkich, którzy żyją swoim życiem tak, jak Ja ich tego nauczyłem. Ja Jestem także Obecny w tych, którzy mogą Mnie nie znać, ale którzy gorliwie naśladują Moje Przymioty.

Kiedy przemierzałem Ziemię, nigdy nie przechwalałem się z powodu Mojej Wiedzy — Ja po prostu dzieliłem się Prawdą. Nigdy nie rzucałem oszczerstw, nie prześladowałem czy nie strofowałem tych, którzy by za Mną nie poszli. Nigdy nie mówiłem źle o kimkolwiek. Zaakceptowałem wszystkie Boże dzieci i każdą słabość, jaką się wobec Mnie wykazały. Nigdy nie powiedziałem, że złożyłbym Swoje Życie w ofierze za kilku wybranych. Nie, Ja oddałem Siebie Samego za każdego, a w szczególności za zatwardziałych grzeszników. Ja nigdy nie przedkładam jednego człowieka ponad innego. Ja nigdy nie zasypuję pochwałami jednego, oczerniając kogoś innego, gdyż to byłoby niemożliwe.

Starałem się szerzyć Prawdę w nadziei, że Moje Słowo zostanie usłyszane. Przyniosłem pokój wielu utrapionym duszom, które posiadały pokorę, by Mnie wysłuchać. Byłem stanowczy, ale sprawiedliwy wobec tych wszystkich, którzy Mnie dręczyli z powodu swojej nienawiści czy złośliwych języków. Wyrzuciłem demony z dusz, które powstały przeciwko Mnie i obdarzyłem wspaniałymi Darami tych w wielkim cierpieniu. Ignorowałem kpiny tych tak zwanych świętych mężów ówczesnego czasu, którzy miłowali wyłącznie samych siebie. Bóg bowiem nie był nigdy priorytetem w ich życiu, tak bardzo zabiegani byli oni w trosce o swoje własne potrzeby. Lecz dusze, których najbardziej poszukiwałem, to były te, które nie wierzyły w Boga. One wyszły Mi naprzeciw, ale nie rozumiały, dlaczego są ku Mnie przyciągane. Przyszły do Mnie ze swojej własnej wolnej woli, chociaż wielu z nich zostało przyprowadzonych do Mnie przez dusze, które wiedziały, Kim Ja Jestem i Kto Mnie posłał. Z tego powodu wylałem na nich szczególne Łaski i zostali natychmiast nawróceni.

Dzisiaj, kiedy przemawiam do was przed Wielkim Dniem, to pragnę, abyście przyprowadzili do Mnie dusze niewierzących. Musicie to czynić poprzez modlitwę i przez odmawianie Krucjaty Modlitwy (150) Aby ocalić dusze niewierzących:

Drogi Jezu, proszę Cię, abyś ocalił wszystkich tych, którzy, bez własnej winy, odmawiają, aby Ciebie uznać.

Ofiaruję Ci moje cierpienie, aby sprowadzić do Ciebie dusze tych, którzy Ciebie odrzucają oraz ze względu na Miłosierdzie, które wylejesz na cały świat. Ulituj się nad tymi duszami.

Weź je do Swojego Niebiańskiego Schronienia i przebacz im ich grzechy. Amen.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.