Matka Zbawienia: Nigdy nie wolno wam przeklinać innego człowieka, jeżeli prosicie Boga o błogosławieństwa

sobota, 17 maja 2014, godz. 15.54

Moje drogie dziecko, kiedy Mój Syn obdarza Boże dzieci szczególnymi Łaskami, oznacza to, że oczekuje odpowiedzialności ze strony tego, który je otrzymuje. Za każde błogosławieństwo, które otrzymujecie, drogie dzieci, od Mojego Syna, musicie zawsze składać Bogu dziękczynienie. Kiedy Mój Syn obdarowuje duszę niebiańskimi Łaskami, to od takiej osoby wiele się oczekuje. Każda dusza musi wówczas przeżywać swoje życie zgodnie z tym, czego została nauczona przez Mojego Syna.

Mój Syn — kiedy się Go wzywa — daje odczuć Swoją Obecność. Im bardziej jest dusza otwarta na Jego Miłość, tym bardziej on czy ona przybliży się do Jego Najświętszego Serca. Wszakże, jeżeli dusza wywyższa się przed Moim Synem, podczas gdy uprasza Jego Pomocy, niczego od Niego nie uzyska. Bóg miłuje dusze pokorne. Obdarowuje je wielkimi Łaskami. Im więcej zaś łask one otrzymują, tym wyraźniej Jego Obecność będzie się w nich zaznaczać. Potem, gdy Jego Obecność da się w nich rozpoznać, to te same dusze staną się przedmiotem nienawiści. Dusze bowiem, które znajdują się w Świetle Bożym, przyciągają diabła. Użyje on wszystkich środków, aby upokorzyć duszę wybraną, a zazwyczaj czyni to za pośrednictwem słabej duszy — którą wykorzystuje za pomocą oszustwa — aby zadać ból i cierpienie duszy pokornej.

Niestety, wielu ludzi, którzy Mnie, Matkę Bożą, kochają, przychodzi do Mnie, błagając, abym im pomogła zniszczyć inne dusze. Mówią do Mnie, że dusze te zasługują na karę Bożą. Gdy one proszą Mojego Syna, aby wydał wyrok na takie dusze — z powodu nienawiści, która zalega w ich sercach — to modlitwy ich nigdy nie będą wysłuchane. Bo jak możecie Mnie kochać, wielbić Mojego Syna oraz ślubować swoją wierność Prawdzie, skoro nienawidzicie innych? Och, jak przebiegły jest diabeł, gdy pochłania on święte dusze, które dopuściły, aby pycha je rozproszyła. Gdy tylko raz pycha dopadnie duszę, to ona, natychmiast, traci swoje światło. Im ciemniejszą się staje, tym dalej odsuwa się od Bożego Światła.

Kiedy prosicie Mnie, abym interweniowała w waszym Imieniu u Mojego Syna, to musicie zawsze przychodzić do Mnie z sercem pełnym miłości. Nigdy nie wolno wam przeklinać innego człowieka, jeżeli prosicie Boga o błogosławieństwa, gdyż to dla Niego jest odrażające. Nienawiść w niebie nie odgrywa żadnej roli.

Przychodźcie do Mnie, drogie dzieci, jedynie z miłością dla swoich wrogów w waszych sercach, a wszystkie wasze modlitwy zostaną wysłuchane zgodnie ze Świętą Wolą Bożą.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.