Szatan jest największą plagą ludzkiej rasy, a jego zaraza jest śmiertelna

wtorek, 20 maja 2014, godz. 11.14

Moja wielce umiłowana córko, człowiek, który nie wierzy w zło, nie wierzy w grzech. Ten, kto twierdzi, że zło tkwi w umyśle tego, kto go doznaje, jest w stanie zaakceptować zamaskowane zło pod każdą postacią — i ostatecznie stać się na nie odpornym.

Jeżeli ignoruje się zło, to szatan odniósł wielkie zwycięstwo, ponieważ król kłamstwa podejmuje daleko idące starania, aby zakamuflować zło, i zazwyczaj czyni to, posługując się argumentem o popieraniu tolerancji w społeczeństwie. Kiedy ludzka inteligencja jest wykorzystywana do tego, aby uzasadnić uniewinnianie zła — za pomocą wszelkich rozumowych spekulacji — to dusze winne szerzenia tych kłamstw stają się pierwszorzędnym celem złego.

Kiedy tylko dusza wpuści go do siebie, ten wielki oszust przekona swoją zdobycz, że działa ona w dobrej wierze oraz dla dobra świata, gdy usprawiedliwia działania skierowane przeciwko Bogu. Zły spowodował takie oszustwo, że wielu ludzi którzy już dłużej nie wierzą w szatana czy w zło, które rozprzestrzeniło się po całym świecie, nie będzie zdolnych dostrzec tego, co stanowi różnicę pomiędzy dobrem a złem. Ci ludzie będą argumentować i przedstawiać każdy rozumowy punkt widzenia, aby promować niemoralność we wszystkich jej przejawach. Z kolei taki człowiek, który się odważy bronić moralności, zostanie przez nich udemonizowany. Taką drogą idzie ludzkość dzisiejszego świata. Gdy odrzuca się istnienie zła, zaprzecza się istnieniu szatana. Wtedy to właśnie król kłamstw oraz każdy Mój wróg zyskują moc, a dobrowolne ofiary szatana, które działają jako jego rzecznicy, uodporniają się na Boże Łaski.

Jeżeli Mój Kościół na ziemi odrzuca szatana, to wówczas bardzo mało można zrobić dla tych, którzy prawdziwie są opanowani przez złego. Jeżeli Mój Kościół zaprzecza istnieniu bestii czy wiecznemu piekłu, do którego ona i wszystkie upadłe anioły zostały wrzucone, to wiedzcie, że Prawda nie jest objawiana Bożym dzieciom.

Jeżeli ludzie nie wiedzą o niebezpieczeństwach, które szatan wyrządza duszy, to wtedy nie będą w stanie uzbroić się przeciwko złu. Jeżeli zaś tak się dzieje, to Prawdziwe Nauki Boże nie są już więcej akceptowane takimi, jakimi są.

W Moim Królestwie czas się nie zmienia. Szatan jest największą plagą ludzkiej rasy, a jego zaraza jest śmiertelna. On bardzo uważa, żeby się samemu ukryć, i jest mistrzem oszustwa, bo zawsze będzie przedstawiał dobro jako zło, a zło jako dobro. Jedynie ci, których oczy są prawdziwie otwarte na Boga, zrozumieją zagrożenie, jakie on stanowi dla zbawienia świata.

Wasz Jezus

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.