Nie musicie rozumieć Bożych Dróg — musicie po prostu je zaakceptować

piątek, 23 maja 2014, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, przyjdźcie — wy wszyscy, którzy Mnie kochacie — i przynieście Mi swoją Miłość, bo Odczuwam wielką potrzebę, aby zostać przez was pocieszonym. Jestem waszym Jezusem, Synem Człowieczym, Zbawicielem świata, a jednak ogarnia Mnie płacz. Każdą Łaskę, którą podarowałem człowiekowi, niewdzięczne dusze odrzucają z powrotem do Mnie. Moje wielkoduszne Serce jest otwarte, tak że mogę przyciągnąć was wszystkich do Siebie, ale wy się odwracacie. Nawet wy, ci z was, którzy Mnie kochacie, nie poświęcacie Mi swojego czasu. Zamiast rozmawiać ze Mną, rozmawiacie na Mój temat pomiędzy sobą. Zbyt wiele rozmów o Tajemnicach Bożych Planów oraz o tym, co ma nadejść, powoduje rozproszenie i zamieszanie. Zbyt wiele analiz i tak zwanej inteligentnej debaty zbyt Mnie okrada.

Nie musicie rozumieć Bożych Dróg — musicie po prostu je zaakceptować. Nigdy was nie prosiłem, abyście zrozumieli Tajemnicę Mojej Boskości, ponieważ dusze, które Mnie prawdziwie kochają, będą Mnie kochać ze względu na to, Kim Ja Jestem, a nie ze względu na to, co przynoszę. Nie będą one poszukiwać chwały dla samych siebie. Nie będą rozwijać swojej duchowości tylko po to, żeby uzyskać dostęp do Mojego Królestwa. Nigdy nie użyją swojej wiedzy na Mój temat, aby przechwalać się, kto jest lepszy. Dusze, które zamieszkają we Mnie, są duszami, które o nic nie proszą, a jedyną rzeczą, o którą proszą, jest dobro dla swoich i dla innych dusz.

Kiedy Mnie przedstawiacie, to nie mówcie i nie krzyczcie, jak dalece jesteście przeświadczeni, że Mnie znacie. Musicie po prostu okazać innym miłość i naśladować duchowo Moje Nauczanie, będąc wolnym od pychy. Tak więc, jeżeli prawdziwie jesteście Moimi, to mniej czasu poświęcajcie temu, aby usiłować zdefiniować to, co wam powiedziałem, czego was nauczyłem i co obiecałem. Proszę was, abyście do Mnie przyszli i spędzili ze Mną więcej czasu na cichej kontemplacji. Jeżeli to zrobicie, to Ja odsłonię się  przed wami bardziej wyraźnie i w swoich sercach będziecie wiedzieć, co faktycznie oznacza prawdziwie Mi służyć.

Wasz Jezus