Będziecie mieli taką samą winę jak ci, którzy byli odpowiedzialni za dostarczenie Mnie Moim katom

środa, 28 maja 2014, godz. 8.40

Moja wielce umiłowana córko, Moja Obietnica, że przyjdę powtórnie, wypełni się. Nic nie może przeszkodzić Mojemu Drugiemu Przyjściu; ale ci, którzy wiedzą, Kim Ja Jestem, i którzy otwarcie i ochoczo pracują na rzecz Moich najgorszych wrogów, ciągle jeszcze wierzą, że oni przed tym Wielkim Dniem mogą zniszczyć dusze.

Do Moich wrogów mówię: Wiedzcie o tym — Ja was znam. Ja widzę wasze dusze. Widzę, ile w waszych duszach mieści się zła. Widzę też dobro, które ręka w rękę ze złem zamieszkuje wasze dusze. Usłyszcie Mnie, bo objawiam wam Prawdę o tym, co nadejdzie.

Jeżeli Mnie miłujecie, to będziecie zachęcani, aby Mnie nie kochać.

Jeżeli wierzycie w Moje Nauki, zażąda się od was, abyście uwierzyli w ich nowy, fałszywy substytut.

Jeżeli wierzycie, że porozumiewam się z wami poprzez te Orędzia, będziecie przekonywani przez diabła, że Słowa te nie miałyby pochodzić ode Mnie. Dlatego też  będziecie kuszeni, aby Mnie zdradzić, i to uczynicie — prześladując tych, którzy Mi służą, wspierając tę Misję. Zdradzicie tę Misję, i jako tacy będziecie mieli taką samą winę, jak ci, którzy byli odpowiedzialni za dostarczenie Mnie Moim katom.

Jeżeli Mnie nie słuchacie, jest to wasza sprawa, a Ja nie będę was z tego rozliczał, albowiem Ja bym wam nigdy nie narzucał Mojej Woli. O wiele lepiej byłoby, gdybyście Mnie zignorowali i szli drogą Moich Nauk, niż gdybyście mieli innych przyprawić o cierpienie.

Obecnie — jako że rozpoczął się Mój plan ratowania miliardów dusz — niech będzie wam wiadome, że wzniosę się ponad wolę tych ludzi, którzy Mi się przeciwstawiają. Nic — żadne słowa — żadne działania — żadne czyny — żadna jakiegokolwiek rodzaju niegodziwość — nie może Mnie powstrzymać w Moim dążeniu, aby ocalić ludzkość. Ci zaś, którzy Bogu stają w drodze, będą bezsilni i na koniec legną przede Mną przepełnieni bólem i zdruzgotani — w owym Dniu, w którym przyjdę, aby sądzić.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.