Gdy człowiek Mnie zdradza, to przeciwko Mnie grzeszy

czwartek, 29 maja 2014, godz. 00.45

Moja wielce umiłowana córko, kiedy apostołowie przyszli do Mnie, płacząc i wylewając łzy z powodu frustracji, której przyczyną było okrucieństwo, z jakim w Moje Święte Imię zostali potraktowani, Ja powiedziałem im tak:

Nigdy się nie bójcie, że możecie zostać w Moje Imię odrzuceni.

Nigdy nie obawiajcie się diabelskich ryków, bo diabeł wydziera się ustami tych, którzy mu służą.

Nigdy nie odczuwajcie strachu, gdy obciążają was winą w Moje Imię. Jednak gdy jesteście zdradzani przez tych, którzy są waszymi bliskimi, to wiedzcie, że to Mnie uderzyli w Twarz.

Gdy człowiek Mnie zdradza, to przeciwko Mnie grzeszy. Kiedy zdradza on proroków Boga, to zdradza Trójjedynego Boga, i za to będzie bardzo cierpiał.

Jeżeli Interwencja Boga w Trójcy Jedynego jest odrzucana przez dusze, które przeciwstawiają się największej Mocy z Nieba, to będą one musiały cierpieć niepokój sumienia. Niepokój ten nigdy ich nie opuści, chyba że pojednają swoje dusze ze Mną, z ich Jezusem. Odrzucanie Mnie — kiedy dusza wie, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który mówię — jest godne pożałowania. Ale stawianie oporu Bogu w Trójcy Jedynemu poprzez ingerowanie w Bożą Interwencję, w Jego przedsięwzięcie ocalania dusz — spowoduje ze strony Mojego Ojca błyskawiczną karę.

Ludzkość może sobie szydzić, podważać i analizować Moje Słowo — to, które jest obecnie przekazywane — ale kiedy oni ośmielają się podejmować takie działania i zapobiegać temu, abym ratował dusze, zdradzając Moje Zaufanie i przeciwdziałając Mojemu Miłosierdziu — wówczas im żadne Miłosierdzie nie zostanie okazane.

Wasz Jezus

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.