Moja miłość nigdy nie więdnie, nigdy nie jest chwiejna, nigdy nie umiera. Bez względu na to, co uczyniliście

sobota, 31 maja 2014, godz. 8.20

Moja wielce umiłowana córko, Moja Miłość do każdego z was jest jak buchający w piecu ogień. Została Ona nawet rozpalona w jeszcze większym stopniu z powodu nikczemnych działań, które skierowane były przeciwko ludzkości. W obecnym czasie historycznym każdy rodzaj oszustwa pogrąża dusze w jeszcze większym mroku ze względu na wpływ, jaki diabeł ma w  świecie, jako że finałowa bitwa o dusze trwa nadal.

Każdy mężczyzna, kobieta i dziecko powyżej siódmego roku życia będzie w rozterce, chcąc odróżnić dobro od zła. Wielu przymknie oczy na złe czyny i powie, że ci, którzy je popełniają, są usprawiedliwieni. Ci, którzy złe słowa, czyny i działania — zakorzenione w ich sercach przez oszusta — uznają za dobre, nie będą odczuwali żadnych wyrzutów sumienia.

Każda dusza, bez względu na jej wyznanie, rasę, kolor skóry czy sytuację, będzie błąkać się zdezorientowana, jeśli idzie o to, co jest dobrem w Oczach Bożych, a co uznawane jest za zło. I podczas gdy masy, znajdujące się w błędzie, będą oklaskiwały każdy zamaskowany grzech, to nawet źdźbła zadowolenia nie zaznają w swoich duszach ci, którzy Mnie zdradzają. Ci, którzy nie odchodzą od Prawdy — we wszystkim, co pochodzi ode Mnie — będą demonizowani. Ale jeżeli będą spędzać czas w Moim Towarzystwie, nie będzie im to przeszkadzać, ponieważ Ja wszczepię w ich dusze wewnętrzny pokój, który nie ulegnie zachwianiu.

Obiecuję wam wszystkim — łącznie z tymi, którzy są słabi i którzy ulegają kłamstwom, zakorzenionym w nich przez szatana — że nigdy z was nie zrezygnuję. Zbliżę się do was, napełnię was Moją Miłością, gdy tylko pozwolicie Mi pociągnąć was ku Mnie. Moja miłość nigdy nie więdnie, nigdy nie jest chwiejna, nigdy nie umiera. Bez względu na to, co uczyniliście. Ale miejcie świadomość, że wasza dusza jest najwyższą stawką w tej grze i że diabeł nigdy nie przestanie dążyć do tego, aby was zdobyć.

Moja Miłość jest tak potężna, że nawet wtedy, kiedy Mnie będziecie zdradzali, Ja sprawię, że w waszym sumieniu będziecie świadomi swojego błędu. Dlatego też będziecie czuli się przegrani ze względu na to, co zrobiliście w imię sprawiedliwości — a o czym w swoim sercu będziecie wiedzieli, że to było złe — i nie będziecie odczuwać niczego poza smutkiem. To właśnie wtedy musicie Mnie zawołać — Mnie, waszego Jezusa — posługując się tą Modlitwą, abym wam pomógł w godzinie waszej bezsilności.

Krucjata Modlitwy (152) Pomóż mi w godzinie mojej bezsilności

Drogi Jezu, pomóż mi w godzinie mojej bezsilności.

Uwolnij mnie od grzechu i pozwól mi ujrzeć moimi oczami, moim sercem i moją duszą oszustwo diabła i jego złe drogi.

Napełnij mnie Twoją Miłością, kiedy odczuwam nienawiść w moim sercu.

Napełnij mnie Twoim Pokojem, kiedy odczuwam smutek.

Napełnij mnie Twoją Mocą, kiedy jestem słaby.

Wybaw mnie z więzienia, w którym się znalazłem, tak abym stał się wolny i bezpieczny w Twoich Świętych Ramionach. Amen.

Moja Miłość jest wieczna. Wasza dusza jest wieczna. Moje Królestwo jest wieczne; ale i tak samo królestwo diabła.

Kiedy jesteście winni potwornego grzechu, to musicie walczyć w każdej sekundzie, aby zejść z drogi niebezpieczeństwu, i walczyć, aby pozostawać Mi nieustannie wiernym. Najłatwiejszą drogą, aby tego dokonać, jest wzajemnie się miłować, tak jak Ja was umiłowałem. Wszystko to, co odsuwa was od wzajemnej miłości, nie pochodzi ode Mnie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.