Obiecałem Mojemu Ojcu, że będę podążał za każdą duszą, za którą złożyłem w ofierze Moje życie. I będę

wtorek, 3 czerwca 2014, godz. 18.22

Moja wielce umiłowana córko, Moją Intencją jest spowodowanie nawrócenia w każdym spośród narodów świata i dokonanie tego w szybkim tempie. Moja Miłość do was wszystkich jest tak wielka, że Ja — nawet w wypadkach, gdyby zamieszanie miało zapanować w sercach tych, którzy Mnie nie znają — zainterweniuję, posługując się takimi metodami, jakie do teraz były ludzkości nieznane.

Mój Pokój zostanie udzielony każdej duszy, która ujrzy Światło Prawdy. Moja Miłość przyniesie im wyciszenie ducha, którego takie dusze nigdy prawdziwie nie zaznały. Duch Prawdy będzie Moim Darem dla świata i ludzkości, która Mnie nie uznaje. Dopiero wtedy człowiek może się otworzyć na Boską Interwencję, jaka nastąpi z Rozkazu Mojego umiłowanego Ojca, aby mógł On przytulić każde Swoje dziecko.

Wkrótce dusze, które są wyschłe, doświadczą Miłości Boga — są to dusze, które pozostają zdecydowanie zamknięte na działanie Ducha Świętego. Płomień Ducha Świętego — niczym miecz przeszyje ich serca i wleje do nich głęboko atawistyczne zrozumienie co do tego, jak drogocenna jest każda dusza w Oczach Boga.

Duch Prawdy obudzi dusze tych, którzy się Mnie wypierają i którzy pogardzają tymi, którzy we Mnie wierzą, oraz obudzi dusze tych, którzy są przekonani, że są niepokonywalni. Dotknie On serca butnych, pysznych, arogantów, ale zarazem i niezdających sobie sprawy, zatwardziałych grzeszników, którzy w swoich sercach trwają w nienawiści, a także pokornych. Nikt z was nie znajdzie się poza zasięgiem tego Wielkiego Cudu. Obiecałem Mojemu Ojcu, że będę podążał za każdą duszą, za  którą złożyłem w ofierze Moje życie. I będę. Jaka bowiem z Mojej Śmierci byłaby korzyść, jeżeli by za jej przyczyną choćby tylko jeden grzesznik nie mógł zostać uratowany? Przyjdę niebawem, aby was wszystkich przygotować na Zbawienie za Moją przyczyną. Radujcie się, ponieważ Mój Czas jest blisko.

Idźcie, Moi Umiłowani wyznawcy, i trwajcie w miłości, nadziei i w oczekiwaniu na Moje Wielkie Miłosierdzie. Ja wypełnię Moją Obietnicę w stosunku do każdego z was, a wy będziecie korzystać z owoców Mojego Królestwa, o ile z pokorą przyjmiecie Mój wielki nawał Miłości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.