Matka Zbawienia: Cyfra jeden będzie użyta jako symbol w nowej książce

piątek, 6 czerwca 2014, godz. 23.15

Moje drogie dziecko, niebawem zostanie zaprezentowana światu przez wrogów Mojego Syna haniebna książka, która będzie miała na okładce wytłoczony numer jeden w kolorach czerwonym i czarnym, z ukrytą w jej symbolu głową kozła.

Dla tych, którzy nie okażą za grosz rozsądku, książka ta będzie rościć sobie prawo do bycia ważną publikacją, która zjednoczy świat. Będzie ona postrzegana jako największe źródło, prowadzące do jedności na świecie, i będzie zachęcać tych wszystkich, którzy ją czytają, aby zastosowali nową metodę myślenia, nową metodę wiary w samego siebie, nową metodę bycia dla siebie życzliwym, tak aby móc złączyć się w jedno z innymi, którzy dążą tą ścieżką w kierunku samouwielbienia. Książka ta stanie się doktryną, służącą zjednoczeniu się wszystkich narodów, wszystkich religii, całego świata polityki, wszystkich praw i poglądów ekonomicznych. Zostanie ona wykorzystana do stworzenia nowej, jednej, światowej społeczności, pozbawionej tych religii, które czczą Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Stanie się ona częścią programów edukacyjnych i wszystkie rządy zostaną zachęcone do adaptacji jej filozofii jako części konstytucji swoich krajów.

Cyfra jeden będzie użyta jako symbol w nowej książce*, a ludzie będą nosić odznaki, aby publicznie zadeklarować swoją więź z tym nowym, światowym sojuszem. Wszystko będzie gotowe, zatem kiedy antychryst powstanie, książka ta będzie w widoczny sposób wpływać na jego dyktaturę. Książka ta poprze każdą fałszywą doktrynę, wszystko, co jest fałszem w Bożych Oczach, nieprawdę i niebezpieczną filozofię, która doprowadzi wszystkich tych, którzy przyjmą jej treść, do ciężkiego błędu. Z jej powodu podupadnie ludzka zdolność rozróżniania dobra od zła. Ludzka moralność zostanie poddana w wątpliwość, a pogaństwo — pod maską religii, która wszystkich serdecznie wita — zostanie przebiegle wplecione w każdy jej akapit.

Wielu ludzi będzie chciało zakupić tę książkę, ponieważ zostanie ona zadeklarowana jako zadziwiający przełom w świecie polityki. Stanie się ona książką, promującą rodzaj komunizmu, ale będzie ona postrzegana jako zawierająca w sobie unikalną duchowość, która dotknie wielu serc. Będzie ona tym wszystkim, co sprzeciwia się Prawdziwemu Słowu Bożemu. Będzie to książka, która wyruszy na ewangelizację świata, by ten uwierzył w wagę humanizmu. Gloryfikować będzie ona ludzkość, inteligencję człowieka, ludzki postęp, wielką naukową potęgę człowieka oraz znaczenie tego, by wszystkie kraje kontrolować w ten sam sposób.

Wszystko jest planowane, aby zagwarantować, żeby antychryst był mile powitany pośród wspaniałych uroczystości. Zapewniam was, książka ta będzie zaprojektowana w ukryciu przez tego, który ogłosi się królem świata. I wszyscy ludzie będą podekscytowani tym nowym światem, nowym początkiem i nowym liderem. Z czasem zostanie on powitany w Kościele Mojego Syna wraz z tą heretycką książką. A kiedy zasiądzie na tronie nowej świątyni, wszyscy będą go traktować jako Chrystusa. Wkrótce potem oszuka on świat, by ten uwierzył, że jest On Moim Synem, Jezusem Chrystusem.

Będzie to czas bardzo wielu łez — łez, które będą wylewane z Nieba z powodu oszustwa, które uwikła tak wielu ludzi. Wszystkie te przygotowania już się rozpoczęły, tak więc i Bóg przygotowuje się, aby walczyć o tych, którzy ulegną wpływowi antychrysta. Przygotujcie się dobrze, drogie dzieci, gdyż będzie wam potrzebna wszelka pomoc z Nieba, aby pomóc wam przetrwać podczas tych nadchodzących czasów.

Idźcie naprzód z nadzieją, ponieważ ten okres będzie krótki, gdyż Bóg nie pozwoli, aby bestia władała dłużej, niż jest to konieczne zgodnie z Pismem Świętym. Ufajcie, miejcie nadzieję i bądźcie wdzięczni za ofiarowywaną wam teraz Prawdę, ponieważ dzięki temu będziecie w stanie się przygotować. Zawsze Bogu dziękujcie za takie Miłosierdzie, bo jest On tak Wspaniałomyślny, że im usilniej Go wzywacie — za pośrednictwem Jego umiłowanego Syna — tym pewniej osłabi On oddziaływanie tych prób.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

* Porównaj z: http://ostrzezenie.net/wordpress/2014/05/05/ksiega-prawdy-bedzie-przeciwwaga-dla-nowej-falszywej-ksiazki/

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
czerwiec 2014
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
czerwiec 2014
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net