Wiara duchowieństwa deptana będzie przez największego wroga, jakiego ma Bóg i jaki kiedykolwiek chodził po ziemi — przez antychrysta

sobota, 7 czerwca 2014, godz. 20.00

Moja wielce umiłowana córko, Duch Prawdy, który panuje w całym Moim Kościele na Ziemi, musi być wspierany, pielęgnowany i podtrzymany przez te Moje sługi, którym powierzyłem opiekę nad wszystkimi Bożymi dziećmi.

Kapłanom Mojego Kościoła niebawem zostaną rzucone wyzwania, które spowodują, że wielu z nich będzie bardzo trudno podtrzymać Moje Słowo. Wszystko, co nie pochodzi ode Mnie, zostanie im zaprezentowane przez zdrajców pomiędzy nimi.  

Jakże tęsknię, aby przynieść im pocieszenie i jakże czynię wszystko, co jest w Mojej Mocy, aby napełnić ich dusze Ogniem Ducha Świętego. Uczynię to, aby zachowali czujność, spokój i nie popadali w żadne zwątpienie, kiedy zostaną poproszeni, aby zaangażować się w doktrynę, która nie będzie ode Mnie. Muszą oni — jako strażnicy Mojego Słowa — być przygotowani, aby pozostać wiernymi wobec Mnie. Ale  im się wyperswaduje, aby podążali za nową interpretacją Mojego Słowa, a to doprowadzi do ciężkiego błędu. Jeżeli doprowadzą oni niewinne dusze oraz tych, którzy są Mi oddani, do błędu i do popełnienia bluźnierstwa, to staną się winni przyjęcia piekielnej doktryny. Z tego powodu poznają, co to znaczy odczuć Oburzenie Mojego Ojca.

Kapłani, którzy są Moimi, muszą odnowić swoje śluby miłości, miłosierdzia i czystości — o ile mają pozostać w stanie Łaski — aby Mi tak służyć, jak to się w Moje Imię zobowiązali czynić.  Niestety, moc zła, która ich zdominuje, będzie na taką skalę, że dla wielu  presja wywierana na nich będzie zbyt silna, by się jej oprzeć. Inni obejmą tę nową doktrynę i staną się częścią tego wkrótce już mającego zostać zadeklarowanym kapłaństwa  nowego jednego świata, w którym już dłużej nie będą służyć Bogu w Trójcy Jedynemu. Doprowadzą wówczas wiele dusz do odstępstwa. Tylko niewielu pozostanie wiernymi Mnie i oni będą pocieszać tych chrześcijan, którzy nigdy nie odejdą od Prawdy. Ci, którzy Mnie zdradzą, sami staną się ofiarami antychrysta i jego armii, który będzie ich prześladował takimi metodami, że dopóki nie zawrą paktu z bestią, to będzie się ich pozbywał jako kryminalistów i oskarży się ich o przestępstwa o charakterze zdrady.

Wierni będą siebie wzajemnie pocieszać, a za przyczyną Mojej Łaski otrzymają od Boga Dary, potrzebne, aby uchronić siebie przed prześladowaniem — łącznie z Pieczęcią Boga Żywego — które uzdolnią ich do pokonania opozycji, którą napotkają, gdy chrześcijaństwo będzie brutalnie zwalczane. Ci, którzy żyją dla Mnie i we Mnie, odczują wielką odwagę w swoich sercach, gdyż będą w stanie rozróżnić Ducha Prawdy od ducha zła. A przez cały ten czas wiara duchowieństwa deptana będzie przez największego wroga, jakiego ma Bóg i jaki kiedykolwiek chodził po ziemi — przez antychrysta. Uwiedzie on ich i wciągnie ich w wielką pajęczynę oszustwa i rozpaczy. Jego wpływ na nich będzie jak wielki mrok, który ich spowije i zagasi Światło ich dusz, a potem wielu sprzeda swoje dusze szatanowi.

Wydaje się, że wszystkie te wydarzenia nadejdą z wielkim szumem, jak grzmiące oklaski, ale to nie tak działa bestia. Nie, jej misja będzie postrzegana jako wielka ewangelizacja świata, która zamanifestuje się  na wiele sposobów. Będzie ona postrzegana jako tak pociągająca, że to nie tylko ci wyświęceni słudzy nosiciele Światła Boga, wybrani, by przewodzić Jego ludowi na Ziemi — padną ofiarą tego oszustwa. Wrogowie Boga przejmą  także nowy ruch ewangeliczny, który będzie głoszony etapami i bez wielkiej fanfary, gdyż w przeciwnym wypadku wywołałoby to zbyt wiele pytań.

Zostanie wprowadzone nowe prawodawstwo, na które będzie się spoglądać jako na poprawiające życie ubogich na świecie. Następnie, doprowadzi się do zjednoczenia krajów przy udziale ich banków, interesów, braterskich sojuszy — mającymi związek z ewentualnymi wojnami, polityką i w końcu religią. Kroki w tym kierunku zostały już podjęte, a ów plan w detalach był koordynowany przez okres ponad siedmiu lat.

Proszę was, abyście pozostali czujni i modlili się za Moich kapłanów, tak aby utrzymali Łaski, którymi Ja ich obdarowałem w tym celu, aby Mi służyli oraz aby zachowali Prawdziwą Wiarę.

Jedynie Prawda jest wieczna.

Jedynie Prawda Mojego Słowa podtrzymuje życie — życie duszy, jak i życie tej Ziemi.

Kłamstwa, przedstawione jako Prawa, pochodzą od szatana, który jest potępiony na wieczność. Ci, którzy za nim podążają, dopasowują do niego swoje drogi i stają się jego sługami — pogrążą się w ciemności i narażą na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Wyłącznie Prawda was ocali. Ja Jestem Prawdą. Podążajcie tylko za Mną, gdyż nic innego nie może wam przynieść miłości, pokoju i wiecznej radości czy szczęścia. Jedynie przez naśladowanie Mnie i przez Moje Święte Słowo, które dałem światu — to, które nie zostało zmanipulowane — możecie być zbawieni.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.