Będzie to Najwspanialszy Dzień, odkąd Bóg stworzył Adama i Ewę

piątek, 13 czerwca 2014, godz. 22.20

Moja wielce umiłowana córko, Mój Czas jest bardzo blisko i z tego powodu jest ważne, aby każda pojedyncza osoba na świecie przygotowała się tak, jakby miała zostać wyjęta z tego życia w każdej chwili. Nie lekceważcie Mojego Wołania, gdyż ci, którzy nie przygotują się na Wielki Dzień, zdadzą się na pastwę wielkiej udręki. 

W dniu Mojego Powtórnego Przyjścia — a zostanie on poprzedzony Ostrzeżeniem — udowodnię światu, Kim Ja Jestem, wy zaś musicie być gotowi. Przychodzę po was wszystkich, aby was zabrać do zachwycającego, nowego i chwalebnego Raju. Moim pragnieniem jest, aby nikt nie został wykluczony. Każdy z was jest umiłowanym dzieckiem Boga. Ci, którzy nie są świadomi swojego pochodzenia, natychmiast będą wiedzieć, Kim Ja Jestem. Gdyż to wyłoni się z głębi wrodzonego ludzkiego instynktu — tak samo jak u dziecka, które jest odseparowane od swojego naturalnego rodzica, a które rozpozna swoje „własne ciało i krew”, nawet jeżeli wzajemne pojednanie potrwa całe życie. Będzie to naturalna reakcja, a dla tych, których serca pełne są ciepła, ta ostateczna chwila będzie wypełniona wzbudzającą zachwyt miłością. Nie macie się czego obawiać.

Jednak tacy, którzy wybierają wiarę w fałszywych bożków i którzy nie uznają Boga w Trójcy Jedynego — wy nie będziecie ochoczo Mnie akceptować, bo wy zawsze Mnie odrzucaliście. A jednak Ja przyciągnę was do Siebie i was obejmę. Moc Boga zstąpi na was za przyczyną Daru Ducha Świętego i będzie wam trudno się ode Mnie odwrócić. Tak więc wy wszyscy, którzy Mnie rozpoznajecie — łącznie z tymi, którzy odrzucili Mnie w tym życiu — większość z Was na tym etapie uświadomi sobie Prawdę. Pozwolicie Mi na to, abym was pociągnął w Moje Najświętsze Ramiona.

Uniosę was wszystkich natychmiast, w mgnieniu oka, do Mojego Nowego Królestwa. A wtedy rozpocznie się początek końca. Te dusze, które wielbiły bestię i które oddały same siebie — ciałem, umysłem i duszą — szatanowi, i które stały się jego ochotnymi agentami, nie będą się miały dokąd zwrócić,  gdzie się ukryć i będą one pozbawione wszelkiej pomocy, bo szatan ich opuści, gdyż do tego czasu szatan zostanie wrzucony do otchłani, a wtedy jego moc zupełnie zaniknie. Oto co mówię tym duszom: Nawet na tym etapie okażę wam Miłosierdzie. Musicie Mnie zawołać i powiedzieć:

Jezu, pomóż mi. Jezu, przebacz mi wszystkie moje grzechy — a Ja was także uniosę do Mojego Nowego Raju.

Ocalę każdą duszę, która Mnie wezwie, tuż zanim nieboskłon się zamknie, góry się zapadną i morza zaleją Ziemię, a potem Niebiosa znikną wraz ze starą Ziemią. Wyłoni się Mój Nowy Raj — Nowe Niebo i Ziemia — tak samo jak został on  stworzony dla Adama i Ewy; a wszyscy będą się radować. Gdyż będzie to Najwspanialszy Dzień, odkąd Bóg stworzył Adama i Ewę. Nigdy nie traćcie nadziei i zapamiętajcie Słowa, które obecnie do was wypowiadam.

Moje Miłosierdzie jest tak Wielkie, że nawet ci, którzy sprzedali swoje dusze diabłu, zostaną ocaleni — o ile tego pragną — gdy Mnie w tym Dniu Ostatecznym zawołają. Oni też będą mogli żyć Życiem Wiecznym w wielkiej chwale wraz ze wszystkimi dziećmi Bożymi. Ten Nowy Raj jest waszym prawowitym dziedzictwem. Nie roztrwońcie Go dla fałszywych i pustych obietnic szatana.

Kocham was wszystkich. Zawsze zachowujcie Moją Miłość, zamykając ją w waszych sercach — a Ja zawsze będę chronił was od złego.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.