Jestem Łagodny, Kochający i Cierpliwy

niedziela, 15 czerwca 2014, godz. 14.25

Moja wielce umiłowana córko, Mój Plan wybawienia ludzkości i odsłonięcia Mojego Nowego Królestwa —  tak jak przepowiedziane — odnosi sukces. Przyniosę światu wielki Dar, a ci, którym on wyda się przytłaczający i przerażający, niech wiedzą o tym:

Jestem Łagodny, Kochający i Cierpliwy i wszystko zostanie dokonane zgodnie ze Świętą Wolą Mojego Ojca, Który nie chciałby sprawiać bólu i zadawać udręki żadnemu ze Swoich dzieci, bez względu na to, jak sczerniałe są ich dusze. Gdyby było inaczej, zniszczyłby On świat i zabrałby do Nowego Raju jedynie tych wybranych. Tak więc Mój Ojciec czekał i czekał tak długo, aż populacja świata osiągnie swoją największą liczebność. I rozpoczął On finałową część Swojego Planu, aby ocalić ludzkość, tak aby całe rzesze uratować za jednym zamachem.

Tego Planu nie wolno się obawiać czy jemu się sprzeciwiać, jako że ostateczna nagroda jest jedna — przyniesienie wam wszystkim najwspanialszej świetności. Nie wolno wam temu planowi się przeciwstawiać, nie wolno go wyśmiewać czy go odrzucać, gdyż takiej decyzji pożałujecie na wieczność. Niech żaden człowiek nie ingeruje w Wolę Bożą. W tym celu, aby ocalić całe rzesze, Ojciec Mój nie zawaha się, aby ukarać tych, którzy staną Mu w Drodze ku ocaleniu miliardów dusz. I mimo że każda dusza jest dla Niego drogocenna, i mimo że zainterweniuje On w każdy możliwy sposób, aby doprowadzić dusze do rozsądku — to zniszczy on tych odpowiedzialnych za odbieranie Mu milionów dusz. Nie miejcie żadnych wątpliwości, że będą oni za to cierpieć, i niech będzie wiadome, że wy poznacie te dusze po ich czynach, a następnie po tym, jaka spotka ich kara. Kara ich rozpocznie się, w tym czasie, na Ziemi — w nadziei, że ujrzą oni Prawdę. Ale gdy Jej nie rozpoznają, Mój Ojciec ich usunie.

Moc Boża zamanifestuje się w tym czasie na Ziemi i ujrzycie jak te ugrupowania wyłonią się w bitwie o dusze. W ich skład będą wchodzić: ci, którzy prawdziwie Mi służą; ci, którzy Mnie nie znają; oraz ci, którzy Mnie znają, ale którzy wybrali służbę innemu, niepochodzącemu ode Mnie panu. Jedynymi zwycięzcami będą ci, którym za sprawą Miłosierdzia Bożego zostaną wręczone Klucze do Królestwa Bożego.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.