Zburzę świątynie tych sekt i powstrzymam ich nikczemne działania przeciwko Bożym dzieciom

niedziela, 15 czerwca 2014, godz. 9.30

Moja wielce umiłowana córko, stopień, w jakim Jestem lekceważony, odsuwany i nienawidzony, wykracza poza to, co nie jest wiadome większości ludzi.

Istnieją grupy i sekty, które są poświęcone temu, aby czcić szatana, i które dopuszczają się strasznych okrucieństw pod kierownictwem tego, który Mnie nienawidzi. Nędzni grzesznicy, którzy są w to zaangażowani, sprzedali swoje dusze diabłu, a dla świata zewnętrznego stanowią oni tylko źródło rozrywki; ale posłuchajcie Mnie teraz: Mają oni tylko jednego mistrza i ten mistrz ma nad nimi wielką władzę, ponieważ podarowali mu swoją wolną wolę. I tak samo jak szatan pogardza rasą ludzką, tak też wykorzystuje on te dusze, chociaż one tak naprawdę nie pojmują tego stanu rzeczy. Ich nienawiść do Mnie jest równie intensywna, jak wobec tych, którzy służą Mnie, Jezusowi Chrystusowi.

Ostatnia bitwa o dusze będzie się toczyć w każdym zakątku świata i to będą te grupy, które będą walczyć bardzo zacięcie, aby oderwać ludzi z dala ode Mnie i od ostatecznego Zbawienia, które Ja niosę Bożym Dzieciom. I z tego powodu, że Ja kocham wszystkich — łącznie z tymi, którzy poświęcili swoje życia oraz swoje prawo do Życia Wiecznego dla pustych obietnic króla kłamstwa — jest Moim obowiązkiem pokonać wszystkie przeszkody i do tych ludzi dotrzeć, tak abym mógł ich ocalić.

Zburzę świątynie tych sekt i powstrzymam ich nikczemne działania przeciwko Bożym dzieciom. Ci, którzy zostaną uwolnieni z tych więzień nienawiści, znajdą Mnie — i to Ja im obiecuję — czekającego na nich. I za każdą poszczególną duszę, która przyjdzie do Mnie, poszukując spokoju od tych grup — Ja nawrócę dziesięć razy tyle. Pokonam diabła i zabiorę Boże dzieci — niezależnie od tego, co one uczyniły — z powrotem znad brzegu czeluści piekła.

Nigdy nie lękajcie się mocy złego ducha, jeżeli tylko w zupełności Mi ufacie. Moje Panowanie, Panowanie Boga, Początku i Końca — nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jednak każdy człowiek, który usiłuje zaszkodzić Panowaniu Boga, znając tego konsekwencje, i każdy człowiek, który odrzuca wszystkie Moje wysiłki, zmierzające do ocalenia jego duszy — będzie cierpiał na wieczność.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.