Drzwi zostały otwarte, aby pozwolić poganom zbezcześcić Mój Kościół

poniedziałek, 16 czerwca 2014, godz. 17.27

Moja wielce umiłowana córko, niech ci pośród was, którzy nie życzą sobie, abym Ja się z wami komunikował, dowiedzą się o tym: Wasza wolna wola oznacza, że możecie wybrać i zaakceptować — lub też nie — to, co Ja do was mówię i czego sobie życzę. Uwierzyć czy też nie uwierzyć — to jest wasz wybór; i jakiej byście nie podjęli decyzji, Ja was  nigdy nie będę za to Osądzał.

Ale nigdy nie wolno wam osądzać innych w Moje Imię. A przez to rozumiem osądzanie tych, którzy Mnie odrzucają, jak i tych, którzy akceptują Moją Interwencję. Nikt z was nie posiada prawa, aby głosić, że ktoś jest zły czy winien jakiegoś wykroczenia. Ci z was, którzy surowo osądzają takich ludzi w przeświadczeniu, że oni nie mają racji i że są winni wykroczenia lub herezji — nie posiadają takiego prawa. Musicie zachować milczenie i modlić się za tych, co do których jesteście przekonani, że są dotknięci nieszczęściem. Jedynie Ja, Jezus Chrystus, posiadam Władzę dokonywania Osądu nad ludzkością.

Jeżeli poniżacie kogoś innego w Moje Święte Imię, jesteście winni grzechu i będzie on wam przypisany. Jeżeli będziecie swojego języka używali, aby krzywdzić innych, Ja was uciszę. Jeżeli nadwerężycie reputację jakiejś innej osoby, wasza własna dobra reputacja będzie przez innych zakwestionowana. Brzydzę się obłudą, a jeżeli jesteście winni pomówień, dokonanych w Moje Imię, to przynosicie wielki wstyd nie tylko sobie samym, ale i Mojemu Świętemu Imieniu.

Każdy człowiek, który zadaje ból innej osobie i otwarcie głosi, że przemawia w Imię Boże, oszukuje jedynie sam siebie. Ci, którzy karcą innych i twierdzą, że oni po prostu wykonują swoją powinność, ze względu na z ich poświęcenie i oddanie się Bogu — nie pochodzą ode Mnie. Wstydźcie się, bo Mnie nie znacie. I podczas gdy wy zwalczacie się wzajemnie — chrześcijanin chrześcijanina — poganie wśród was najeżdżają Mój Kościół.  Wróg działa bardzo przebiegle. Jego wyrafinowany plan polega na doprowadzeniu do niezgody w Moim Kościele, a ponieważ prawdziwa więź ze Mną słabnie, otwarte zostały drzwi, aby poganom pozwolić zbezcześcić Mój Kościół i Najświętszą Eucharystię.

Hańba wam, którzy znacie Prawdę — Moje Święte Słowo, przekazane wam w Piśmie Świętym. Każda możliwa ofiara została dla was podjęta; wysłani wam prorocy Boga byli prześladowani, zostali sponiewierani i zabici; wizjonerzy, widzący i święci — wszyscy byli czczeni dopiero po ich śmierci, ale biczowani przez was, podczas gdy przekazywali Moje Słowo; no i Moja Własna Ofiara — kiedyście Mnie ukrzyżowali. A co czynicie obecnie? Pozwalacie tym, którzy wielbią fałszywe bożki, aby oddawali im cześć na Moich Ołtarzach, które są przeznaczone do oddawania czci Mnie. Czy owi poganie pozwoliliby wam to samo czynić w swoich świątyniach?

Historia się powtarza. Poganie przejęli Kościół Mojego Ojca — i zostali przegnani. Jeżeli i wy zbezcześcicie Mój Kościół i Moje Ciało, nie będziecie się już dłużej nadawać, aby Mi służyć, i przegnam każdego Mojego wyświęconego sługę, który Mnie w ten sposób zdradzi. Wasze grzechy są czarniejsze niż grzechy tych, którym służycie w Moje Imię, gdyż zabierzecie ze sobą dusze, które Mi odbierzecie. Jest to dla was czas wyboru. Albo przyjmiecie Mnie, Jezusa Chrystusa — takim, jakim Jestem, a nie takim, jakim chcecie, żebym Ja był — albo Mnie odrzucicie. Nie ma innej alternatywy.

Wasz Jezus