Matka Zbawienia: Za każdy krok, jaki zrobicie, aby przybliżyć się do Mojego Najdroższego Syna, zrobicie dwa kroki do tyłu

środa, 18 czerwca 2014, godz. 14.51

Moje dzieci, podążajcie za Mną, Matką Zbawienia, i weźcie Mnie za rękę, gdyż Ja prowadzę was po ścieżce Prawdy do Mojego Syna. To dzięki Mojemu wstawiennictwu wielu z was zdobędzie się na odwagę, aby kroczyć tą ciernistą i kamieniami usłaną ścieżką do Wiecznego Zbawienia.

Drogie dzieci, prawdziwe poznanie Mojego Syna wymaga wielkiej wytrwałości. Musicie otworzyć swój umysł, wasze serce i waszą duszę — bez cienia wątpliwości czy pychy — zanim staniecie się zdolni, aby widzieć. Kiedy Prawda odsłoni się w waszym sercu, musicie do Niej przylgnąć, gdyż stanie się Ona środkiem, dzięki któremu doznacie wyzwolenia.

Za każdy krok, jaki zrobicie, aby przybliżyć się do Mojego Najdroższego Syna, zrobicie dwa kroki do tyłu ze względu na to, jak diabeł będzie wam urągał. On nigdy nie ustanie w swoich usiłowaniach, aby odciągać was od Chrystusa, gdyż uczynił on z tego swoją podłą misję: pociągnąć was w przeciwnym kierunku. Tak więc, kiedy upadniecie podczas swej podróży, musicie na nowo powstać i zacząć od początku. Za każdym razem, kiedy zrobicie krok do tyłu, wiedzcie, że wszystko, na co szatan ma wpływ, zawsze będzie w opozycji do wszystkiego, czym Mój Syn obdarza rasę ludzką. Dlatego też będzie wam potrzebna wielka cierpliwość; ale gdy tylko pokonacie wszelkie przeciwności, będziecie kroczyć o wiele szybciej ścieżką wiodącą do Mojego Syna. Każde niepowodzenie, gdy tylko zostanie przezwyciężone, wzmocni waszą wiarę. A kiedy wasza wiara stanie się mocna, nic nie stanie na waszej drodze, aby stać się prawdziwym uczniem Jezusa Chrystusa.

Idźcie w pokoju, drogie dzieci, i pozwólcie Mnie, Matce Zbawienia, pomóc wam stać się silniejszymi w waszej miłości do Jezusa Chrystusa, bo bez Niego nigdy nie znajdziecie pokoju i pocieszenia, którego poszukujecie w tym życiu i poza jego granicami.

Wasza kochająca Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.