Kiedy Mi ufacie, musi to być wolne od jakichkolwiek zastrzeżeń

środa, 23 lipca 2014, godz. 17.04

Moja wielce umiłowana córko, zaufanie jest bardzo trudnym do zrozumienia problemem, jeśli idzie o Moją relację z wami. Ufać nie jest łatwą sprawą, gdyż człowiek jest grzesznikiem i może w każdej chwili zawieść zaufanie nawet tych, których kocha.

Mieć do Mnie zaufanie to jest coś, co wymaga wielkiego trudu ze strony dusz. Kiedy Mi ufacie, musi to być wolne od jakichkolwiek zastrzeżeń czy też waszych własnych uwarunkowań. Kiedy mówicie, że Mnie kochacie, to rozkłada się to na wiele etapów. Pierwszy etap jest wyrazem wiary i miłości za to wszystko, czego was nauczałem, oraz za to, Kim Ja Jestem. Drugi etap inspiruje miłość do Moich Nauk i głębokie współczucie dla Mnie. Trzeci etap następuje, gdy znajdujecie się w pełnej jedności ze Mną, gdy czujecie Moją Miłość, Mój Ból, Mój Smutek i gdy rozumiecie — nie wiedząc dlaczego — co to znaczy być prawdziwym dzieckiem Boga.  Oznacza to uznanie, że Ja Jestem Początkiem i Końcem i że wszystko pochodzi ode Mnie.

Jeżeli kochacie Mnie otwartym sercem, tak jak dziecko, to będziecie Mnie kochać bezwarunkowo. Będziecie wiedzieć, że przyjdę wam z pomocą, kiedy wszystko wyda się beznadziejne; będziecie wiedzieć, że Moja miłość do człowieka nie ustaje, że jest wolna od złośliwości, wolna od dyskryminacji, i że nie odrzucę ani jednego grzesznika — co by nie uczynił. Do tego czasu nie będziecie mieli żadnych wątpliwości co do Mojej Boskości i zupełnie się Mi zawierzycie. Pozostawicie wszystko Mnie, chociaż nie ulega wątpliwości, że będziecie doznawać cierpienia z ludzkich rąk, jeżeli Mnie tak kochacie.

Ponieważ Moje Światło jaśnieć będzie w waszej duszy, to ci, którzy Mnie odrzucają, uczynią wszystko, co będzie w ich mocy, aby was poniżyć, wykpić, ciężko was doświadczyć i utrudnić wam życie, bo — nie miejcie złudzeń — chrześcijanie zawsze byli przedmiotem pogardy, tak jak i Ja byłem, i nadal będą prześladowani, aż do Dnia Ostatniego.

Ufajcie Mi, a Ja ulżę waszemu brzemieniu; i chociaż możecie cierpieć z powodu słownych ataków ze strony tych, którzy was nienawidzą z Mojego powodu, to zachowacie pokój. Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę, gdy kiedykolwiek czujecie się ode Mnie oddzieleni, a Ja przybędę wam z pomocą. Napełnię was Pokojem, którego nie można, i nie będzie nigdy można, znaleźć gdziekolwiek na tym świecie.

Krucjata Modlitwy (161) O ufność i pokój

Jezu, ufam Tobie. Pomóż mi bardziej Ciebie kochać. Napełnij mnie ufnością, abym  w pełni i ostatecznie zawierzył się zjednoczeniu z Tobą. Dopomóż Mi, aby moje zaufanie do Ciebie wzrastało w tych trudnych czasach. Napełnij Mnie Twoim Pokojem.

Przychodzę do Ciebie, drogi Jezu, jako dziecko wolne od więzi światowych, wolne od wszelkich zastrzeżeń, i wręczam Ci moją wolę, abyś z nią uczynił to, co uważasz za stosowne ze względu na mnie i na inne dusze.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.