Matka Zbawienia: Ten, kto nie okazuje szacunku życiu ludzkiemu, nie uznaje Boga

czwartek, 24 lipca 2014, godz. 16.48

Moje drogie Boże dzieci, nigdy nie wolno wam zapominać, jak jesteście wyjątkowe w Oczach Boga, albowiem On kocha was bezwarunkowo. To, jak On was kocha, jest dla was nie do pojęcia. Uśmiecha się, kiedy wy się uśmiechacie. Śmieje się, gdy wy się śmiejecie. Płacze, kiedy ból i smutek was zniewalają i ogarnia Go wielkie oburzenie, kiedy cierpicie prześladowanie z rąk innych.

W obecnym historycznym czasie, gdy nienawiść opanowuje wszędzie narody i gdy niewinni są torturowani, uciskani i zabijani, Jego Ręka dosięgnie i ukarze nikczemników. Skoro ludzkość przeciwstawia się Bogu, nie okazując żadnego szacunku Bożym Prawom, a w szczególności życiu innej istoty ludzkiej, to Jego Kara pochłonie świat. Ten, kto nie okazuje szacunku życiu ludzkiemu, nie uznaje Boga ani Jego Boskości.

Bóg jest Stwórcą i Prawodawcą Życia — On życie daje i wyłącznie On posiada Prawo, aby je odebrać. Och, jak wiele bólu panuje obecnie w Jego Niebiańskim Królestwie z powodu agresji, rozniecanej przez czarta przeciwko Jego Stworzeniu.

Musicie prosić Boga, aby złagodził cierpienie, które na świecie jest powodowane przez ludzi, których serca są zimne, pełne złości i nienawiści. Ci, którzy innym narzucają terror, potrzebują waszych modlitw. Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę, aby ochronić słabych i niewinnych i aby ulżyć okropnościom, które ludzie muszą w tym czasie przetrzymać.

Krucjata Modlitwy (162) O ochronę słabych i niewinnych:

O Boże, Ojcze Wszechmogący, proszę chroń słabych i niewinnych, którzy cierpią z rąk tych, którzy mają nienawiść w swoich sercach. Uśmierz cierpienie, które znoszą Twoje biedne, bezbronne dzieci.

Obdarz ich wszelkimi Łaskami, których potrzebują, aby uchronić samych siebie przed Twoimi wrogami. Napełnij ich odwagą, nadzieją i miłosierdziem, tak aby zdobyli się na to, aby w swoich sercach przebaczyć tym, którzy ich zadręczają.

Proszę Cię, drogi Panie, mój Przedwieczny Ojcze, abyś przebaczył tym, którzy przeciwstawiają się Prawu Życia, i dopomógł im dostrzec, jak bardzo ich poczynania Ciebie obrażają, tak aby mogli odmienić swoje drogi i poszukać w Twoich Ramionach ukojenia. Amen.

Dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się o ochronę tych, którzy cierpią z powodu swojej wierności Bogu, Ojcu Przedwiecznemu, i za tych, którzy są ofiarami okrutnych i bezsensownych wojen.

Wasza Umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.