Doskonały świat zastąpi to wszystko, co jest nieczyste i skorumpowane

niedziela, 27 lipca 2014, godz. 15.15

Moja wielce umiłowana córko, Mój Pokój za niedługo będzie waszym i tych wszystkich, którzy w tym życiu służą Mnie, Jezusowi Chrystusowi, a będzie on dany światu poprzez Moc pochodzącą od Mojego umiłowanego Ojca.

Błogosławię was wszystkich, którzy próbujecie pozostać wierni Mojemu Słowu, a w szczególności tym wszystkim, którzy Go łakną. Jeżeli wam się wydaje, że ludzie ze wszystkich innych religii — łącznie z tymi, którzy nie wierzą w Mojego Przedwiecznego Ojca, czy też tymi, którzy nie akceptują Mnie, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela Świata — są zgubieni, to jest to błędne myślenie. Każda dusza, która podejmuje wysiłki, aby poszukiwać doskonałości duchowej, a która może być nieświadoma Prawdy, jest miłowana przez Mojego Ojca, który jest Wszech-Kochający, Wszechmogący i Doskonały we wszystkim, co czyni.

Rasa ludzka jest niedoskonała z powodu grzechu, a jednak każdy człowiek został stworzony na Obraz Tego, Który dał mu życie. A to oznacza, że każdy mężczyzna, każda kobieta i każde dziecko staną się ponownie doskonali, zarówno na ciele, jak i na duszy, gdy tylko plaga grzechu zostanie wyrugowana. Kiedy wrogowie Boga zostaną przepędzeni i kiedy ułomności ciała i duszy nie będą już dłużej stanowiły bariery pomiędzy człowiekiem i Bogiem — wszystko stanie się Jednym w Bogu, przeze Mnie, Jego Jednorodzonego Syna, i Jego Plan dla świata zostanie ukończony.

Jak długo istnieje grzech, nigdy nie możecie czuć się spełnieni, bo grzech jest przyczyną oddzielenia od Boga. Lecz nadejdzie czas, kiedy wszelki smutek, który okrywa ziemię, zostanie starty na proch. Ziemię pochłoną miłość i radość i doskonały świat zastąpi to wszystko, co jest nieczyste i skorumpowane.

Dopiero wtedy całe Boże Stworzenie powróci do swojej pełni.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.