Zostałem wykpiony, oczerniony i oskarżony o niemoralność, o to, że jestem kłamcą i heretykiem

poniedziałek, 28 lipca 2014, godz. 21.00

Moja wielce umiłowana córko, kiedy spoglądam na Boże dzieci, Moje serce rozsadza Miłość, która jest tak samo czuła — zarówno dla niemowlaka, jak i dla stulatka. Bo to nie ma znaczenia. Każdy z was jest dzieckiem Bożym, ze starannością utkanym w łonie waszej matki, zgodnie ze Świętą Wolą Mojego Ojca. Wiedzcie bowiem, że wszystko, co zostało stworzone — od początku do końca — było i zawsze będzie zgodne ze Świętą Wolą Boga. Tak więc, bez względu na to, kim jesteście, jakich cierpień doznajecie, jakie upokorzenia musicie znosić, kiedy jesteście odpychani przez społeczeństwo z powodu waszej rasy, wyznania, płci czy koloru skóry — wiedzcie, że w Oczach Boga wszyscy jesteście wartościowymi istotami. Grzech jest jedyną rzeczą, która was od Niego oddziela.

To ci pośród was, którzy są prześladowani, zwracają się do Mojej Miłości i do Mojego Cierpienia. Wasze cierpienie jest Moim. Poszukuję osamotnionych i dotkniętych nieszczęściem, którzy znoszą straszliwe szykany — wyrzutków waszych społeczeństw — i to ich w pierwszym rzędzie przyciągam do Siebie. Oni są tymi, na których jako pierwszych wylewam Moje Wielkie Miłosierdzie. Jeżeli jesteście w tym życiu przez innych odrzucani i traktowani z okrutną pogardą, to wiedzcie, że Ja Jestem z wami. Jesteście naznaczeni Krzyżem Męki Pańskiej i jesteście błogosławieni, niezależnie od tego, co sami o tym myślicie. Wasza los jest Moim losem. I Ja znosiłem prześladowanie podczas Mojego Życia na ziemi. Zostałem wykpiony, oczerniony i oskarżony o niemoralność, o to, że jestem kłamcą i heretykiem.

Nie lękajcie się, jeżeli jesteście niesprawiedliwie oskarżani o takie występki, jesteście bowiem Moi — całkowicie Moi. A Ja Jestem wasz.

Wasz umiłowany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.