Bóg Ojciec: Otrę wasze łzy, zjednoczę świat i wprowadzę pokój

niedziela, 24 sierpnia 2014, godz. 17.15

Moja najukochańsza córko, czy człowiek naprawdę zna wielkość Mojej Miłości do Moich dzieci? I czy on wie, że wraz z miłością może pojawić się straszny ból? Miłość, o ile jest czysta, może spowodować wielki ból, jeżeli zostanie odrzucona.

Ja kocham Moje dzieci, Moje Stworzenie, Moje Ciało i Moją Krew. I dlatego bardzo Mnie boli to, w jaki sposób grzech oddzielił ode Mnie Moje dzieci. Płaczę, kiedy widzę, jaka wzajemna nienawiść może jątrzyć się w ich sercach. Płaczę, kiedy widzę grzechy pożądliwości, zazdrości, pychy, chciwości i ich dążenie do prześcigania się w zadawaniu sobie bólu i cierpienia.

Kiedy odbierają sobie Życie, które Ja ludziom ofiarowałem, Mój Ból jest tak wielki, że Moim krzykiem daję wyraz temu udręczeniu, tak iż całe Niebo zalewa się wraz ze Mną łzami bólu. Mój czas wkrótce nadejdzie i kiedy usłyszycie o wojnach, plagach i trzęsieniach ziemi, to wiedzcie, że to będzie godzina, kiedy Ja mówię: Dosyć!

Złych przepędzę za jednym zamachem, morderców jednym jedynym podmuchem, a Moich wrogów jednym mrugnięciem oka. I wtedy ogłoszę godzinę, która będzie czasem odzyskania przez Mojego Syna Jego Prawowitego Królestwa.

Otrę wasze łzy, zjednoczę świat i wprowadzę pokój, i przepędzę tych, którzy prześladowali Moje dzieci, a tych, którzy cierpieli z powodu Mojego Imienia, wprowadzę do Światłości Mojego Królestwa; albowiem zostaną oni w Moim Nowym Królestwie na ziemi wywyższeni.

Przygotujcie się, Moje dzieci, gdyż życie pełne radości stanie się wkrótce w Moim Nowym Raju waszym udziałem. Cierpienie nie będzie więcej na tej Ziemi istniało i łzy smutku zostaną zastąpione łzami radości. To jest Moja obietnica. Jeżeli więc wam się wydaje, że już nie możecie wytrzymać, to wiedzcie, że czas, kiedy zaświata Nowa Era, jest blisko.

Wasz Odwieczny Ojciec

Najwyższy Bóg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.