Gdy ktoś mówi, że Mnie kocha, to będzie on postępował we wszystkim zgodnie z Moją Świętą Wolą

poniedziałek, 25 sierpnia 2014, godz. 19.05

Moja wielce umiłowana córko, gdy ktoś mówi, że Mnie kocha, to będzie on postępował we wszystkim zgodnie z Moją Świętą Wolą. Umieści on wszystko w Moich Świętych Dłoniach i zapomni o swoich własnych potrzebach i pragnieniach. Następnie powie do Mnie: „Jezu, wszystko, co mówię i czynię, jest zharmonizowane z Twoją Świętą Wolą — rób ze mną to, co zgodne jest z Wolą Boga”.

Człowiek, który żyje we Mnie, a Ja w nim, zrzeknie się wszystkiego na rzecz tego, co przynosi Chwałę Bogu. Nie będzie on miał żadnych egoistycznych pobudek, żadnych ukrytych pragnień, by zadowolić samego siebie, i zrobi w swoim życiu wszystko, co możliwe, aby być ze Mną w zupełnej jedności. Odda on Mi każdą myśl, każdy ruch, każdy krok i każdy czyn, tak abym mógł działać w jego duszy. Będzie Mi całkowicie ufał i będzie wiedział, że wszystko, co robię, wszystko, co dopuszczam, i wszystko, czego dokonuję, aby oczyścić ziemię — będzie miało tylko jeden cel, a mianowicie ten, aby oddać Chwałę Bogu.

Człowiek, sam z siebie, nigdy nie potrafi ofiarować Mi takiego daru, chyba że zezwala on Mojemu Duchowi Świętemu, aby w nim mieszkał. Jedynie wtedy potrafi się on wznieść do doskonałości, która go przemieni — w taki sposób, że jego serce i dusza zostaną splecione ze Mną. I właśnie wtedy mogę za sprawą Mojej Boskości dokonać w tej duszy wielkich cudów, a dusza ta, kiedy już całkowicie Mi zaufa, nadal zachowa swoje dane jej od Boga prawo — prawo do swojej wolnej woli.

Kiedy zezwalacie Mnie, Jezusowi Chrystusowi, abym w was mieszkał, wymaga to z waszej strony wielkiego poświęcenia. Musicie porzucić wyniosły sposób myślenia, każdą słabość i każdy gram użalania się nad sobą samym. Gdy do Mnie przychodzicie i prosicie Mnie, abym wami pokierował, to każde cierpienie, które wcześniej było waszym udziałem, zostanie odrzucone. Nic was nie będzie niepokoić. Nie będziecie zdolni do odczuwania nienawiści do innych, nie wyłączając tych, którzy was krzywdzą i są powodem waszej zgryzoty. Będziecie przebaczać z łatwością, nie będziecie w swoim sercu zachowywać żadnej urazy, niezależnie od trudnych warunków, w jakich możecie się znaleźć, i będziecie wszystkie sprawy widzieć tak, jak Ja je widzę.

Aby przygotować się na życie we Mnie, musicie sobie przypomnieć, że wszystko, co jest dobre, pochodzi ode Mnie. Człowiek dzięki swojemu własnemu rozumowi i determinacji nigdy nie może osiągnąć pokoju, aż do dnia, w którym ofiaruje samego siebie Bogu — umysłem, ciałem i duszą. Kiedy złożycie Mnie, Jezusowi Chrystusowi, dar całkowitego zaufania, Ja zamieszkam w takiej duszy, a ona stanie się częścią Mojej całej Chwały. Ja takie dusze wywyższę. I co za radość te dusze zaleje! Nie będzie ich już więcej niepokoił lęk przed nieznanym. W ten oto sposób przygotuję świat na Moją Wielką Chwałę — na Moje Nowe Chwalebne Królestwo — gdzie każde życie będzie przeżywane zgodnie z Wolą Bożą, tak w niebie, jak i na ziemi.

Kiedy Moja Wola przeniknie do wnętrza dusz tych, których życie toczy się zgodnie z każdym Moim życzeniem, to one nigdy ponownie nie zaznają jakiejkolwiek nienawiści w swoich sercach. Bo to jest niemożliwością. Ja Jestem niezdolny do nienawiści; a jeżeli mam zezwolenie, aby żyć w waszych duszach, to nie może pozostawać w was nic, co nie pochodzi ode Mnie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.