Nie odcinajcie się ode Mnie. Jeżeli tak postąpicie, to będzie wielki płacz i nigdy nie zostaniecie pocieszeni, bo Ja nie będę w stanie wam pomóc

piątek, 5 września 2014, godz. 20.45

Moja wielce umiłowana córko, niech będzie wam wiadome, że śmierć nie ma żadnej władzy nad tymi, którzy należą do Mnie, których wiara podtrzymuje aż do ich ostatniego oddechu. Dusze te nie boją się śmierci fizycznej, ponieważ wiedzą, że w momencie śmierci zaczyna się Życie Wieczne. Ja oczekuję na te dusze z otwartymi ramionami, a one biegną jak małe dzieci w kierunku Światła Mojej Miłości. Przytulam je i zabieram je do Mojego Królestwa, gdzie w obecności Hierarchii Aniołów i wszystkich świętych czekam na każdą jedną duszę, na każdą taką duszę, a następnie ma miejsce wielka radość.

Jednoczę je z ich rodzinami i odczuwają oni wiele radości, miłości i emocji. Żadnych łez. Żadnych wspomnień o cierpieniu, które musieli znosić na ziemi. Wszystkie zmartwienia, smutek i rozpacz są natychmiast wymazywane i zapominane. Śmierć otwiera drzwi przed tymi, którzy umierają w stanie Łaski, i rozpoczyna się nowe życie. Do dyspozycji każdej duszy, która witana jest w Moim Królestwie, stoją różnorodne poziomy, ale każdej przyznawana jest nagroda na podstawie Chwały, którą oddawała Bogu.

Niech dusze umierające w stanie grzechu wiedzą, że Ja Jestem Wszechmiłosierny i że po swoim oczyszczeniu zostaną one powitane w Moim Królestwie. Módlcie się zawsze za takie dusze, ponieważ na tym etapie nie mogą one modlić się same za siebie. Wasze modlitwy będą wysłuchane i będę oczekiwał tych dusz z miłością i z otwartymi ramionami. Dla każdego dziecka Bożego jest istotne, aby zrozumieć tę ważną kwestię, dotyczącą życia po śmierci. Musicie prosić Mnie, Waszego Jezusa, abym wam przebaczył wasze upadki, wasze słabości i wasze nieprawości — zanim umrzecie — bo właśnie wtedy Moje Miłosierdzie jest największe. Jeżeli nie wierzycie w Boga, to odrzucacie Życie Wieczne. Jeżeli Boga nie kochacie, miłość nie stanie się waszym udziałem po śmierci. Ja Jestem Miłością i beze Mnie nic poza bólem nie będziecie odczuwać. To, czego należy się obawiać, to jest oddzielenie od Boga. Jeżeli czujecie się nie macie pewności co do Mojego Istnienia, to musicie po prostu Mnie poprosić, abym dał wam znak Mojej Miłości, a Ja wam odpowiem.

Nie odcinajcie się ode Mnie. Jeżeli tak postąpicie, to będzie wielki płacz i nigdy nie zostaniecie pocieszeni, bo Ja nie będę w stanie wam pomóc. Moje Królestwo ofiaruje wam Życie Wieczne, ale musicie prosić Mnie o Moją Pomoc, odmawiając tę modlitwę.

Krucjata Modlitwy (165) O Dar Życia Wiecznego

Jezu, pomóż mi uwierzyć w Twoje Istnienie.

Daj mi znak, tak aby moje serce mogło Ci odpowiedzieć.

Napełnij moją pustą duszę Łaską, której potrzebuję, aby otworzyć mój umysł i moje serce na Twoją Miłość.

Ulituj się nade mną i oczyść moją duszę z wszelkich grzechów, które popełniłem w moim życiu.

Przebacz mi to, że Cię odrzuciłem, jednak proszę, napełnij mnie miłością, której potrzebuję, aby stać się godnym Życia Wiecznego.

Dopomóż mi Ciebie poznać, dopomóż mi dostrzec Twoją Obecność w innych ludziach i napełnij mnie Łaską rozpoznania Znaków Bożych we wszystkich wspaniałych Darach, jakie dałeś ludzkości.

Pomóż mi zrozumieć Twoje Drogi i ocal mnie od separacji i bólu ciemności, który odczuwam w mojej duszy. Amen.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzka pycha, intelektualne analizy czy też opinie oddaliły was od Prawdy. Jako dzieci Boże jesteście dla Mnie bardzo drogocenni. Nie pozwólcie, abym was utracił. Przyjdźcie do Mnie. Ja Jestem tutaj. Ja Jestem Realny. Pozwólcie Mi napełnić wasze dusze Moją Obecnością. Gdy tylko tak się stanie, trudno wam będzie Mnie ignorować.

Kocham was wszystkich. Błogosławię was. Oczekuję na waszą odpowiedź.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.