Matka Zbawienia: Módlcie się o Miłosierdzie Mojego Syna, tak aby złagodzić wszelkie cierpienia

czwartek, 18 września 2014, godz. 15.30

Moje drogie dziecko, musisz zwrócić się do wszystkich, aby wypraszali Miłosierdzie Boże we wszystkich tych sprawach, które wiążą się z wyniszczaniem ludzkości. Chodzi mi tu o nikczemne plany dotyczące wojen, o plany wprowadzenia światowej szczepionki — przed którą zostaliście ostrzeżeni w orędziu z 26 listopada 2010 roku * — o ludobójstwo i mordowanie chrześcijan, ale też o morderstwa na przynależących do innych religii, dokonywane rękami złych ludzi.

Jeżeli dusza jest zaatakowana przez szatana, to jest ona zdolna w stosunku do Bożych dzieci do najbardziej intensywnej nienawiści. Jeżeli ludzie działają wspólnie, w grupach, będąc całkowicie zniewolonym przez diabła, to ich nikczemność manifestuje się w każdym takim czynie, który ma na celu spowodowanie śmierci i zagłady tych, nad którymi mają oni kontrolę.

Musicie się modlić — wy wszyscy — aby powstrzymać złych ludzi, którzy, dla własnej korzyści, chcą zredukować światową populację. Ci, którym zostanie zaoszczędzone to zło, znajdą się pod kontrolą niewidzialnej dla was grupy. Wzywam każdego jednego z was, abyście się modlili do mojego Syna, Jezusa Chrystusa, aby pomóc ograniczyć takie tragedie i takie podłości. Niektóre z tych okropności mogą zostać złagodzone, ale nie wszystkie. Wasze modlitwy osłabią jednak wpływ tych przerażających poczynań, których wykonawcami są naśladowcy diabła. Proszę, odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy, aby dopomóc w ograniczeniu mordu na niewinnych.

Krucjata Modlitwy (166) O ograniczenie mordowania niewinnych

Najdroższa Matko Zbawienia, proszę, zanieś tę naszą usilną prośbę — aby ograniczyć mordowanie niewinnych  twojemu umiłowanemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi.

Prosimy, aby, w Swoim Miłosierdziu, odsunął On wszelkiego rodzaju zagrożenia, związane z wymierzonymi przeciwko Bożym dzieciom ludobójstwem, prześladowaniami i terrorem.

Prosimy, błagamy ciebie, droga Matko Zbawienia, usłysz nasze wołanie o miłość, jedność i pokój w tym nieszczęsnym świecie.

Prosimy o to, aby Jezus Chrystus, Syn Człowieczy, chronił nas wszystkich w tych czasach wielkiego bólu i cierpienia na ziemi. Amen.

Dzieci, kiedy realizują się przepowiedziane proroctwa, to jest ważne, abyście modlili się o Miłosierdzie Mojego Syna, tak aby złagodzić wszelkie cierpienie i aby te nikczemne poczynania przeciwko ludzkości mogły zostać ograniczone.

Idźcie w pokoju i miłości, służąc Panu.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

* Porównaj:

Globalny Plan zmniejszenia populacji i obalenia światowych przywódców

Szczepienie to będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej

Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie

Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.