Bóg Ojciec: Moja Miłość pokona zło i nienawiść

poniedziałek, 29 września 2014, godz. 20.50

Moja najdroższa córko, jeżeli Moja Miłość jest przez was przyjmowana, to może ona obrodzić wspaniałymi owocami. Lecz kiedy jest ona przez człowieka odrzucana, rezultatem tego będzie wyjałowienie. Bez Mojej Miłości nie ma żadnego życia, żadnej radości, żadnego pokoju. Kiedy Moja Miłość staje się odczuwalna dla człowieka, to w duszy tego, kto otrzymał ten Dar, wzbudza ona wielki zachwyt, podziw i uczucie głębokiej wdzięczności.

Moje drogie dziecko, jeżeli w jakiejkolwiek formie doświadczacie miłości ze strony innego człowieka, to jest to Moja Miłość, którą wy odczuwacie. Może ona pochodzić jedynie ode Mnie, bo to Ja jestem Miłością. Miłość jest darem i musicie ją przygarnąć, gdy tylko poruszy ona wasze serce. Wy — którzy przyjmujecie Moją Miłość — wiedzcie, że Ja udzielę wam więcej z tego Daru, jeżeli dzielicie się nim z tymi, którym to dobro nie zostało okazane.

Moja Miłość pokona zło i nienawiść. Miłość wypiera nienawiść, gdyż diabeł – ten cierń w ludzkim ciele – jest do niej niezdolny. Jeżeli mówicie, że Mnie kochacie, to musicie uparcie walczyć o to, aby żaden rodzaj nienawiści nie plamił waszej duszy. Jeżeli Mnie kochacie, to przebaczycie swoim wrogom, gdyż postrzegacie ich tak, jak Ja ich postrzegam. Wymaga to od was wytrwałości i dyscypliny, które zapobiegną temu, abyście kogoś słownie lub cieleśnie ranili.

Kiedy zezwolicie na to, aby Moja Miłość płynęła w waszych żyłach, będziecie odczuwać całkowity pokój i wolność. A to dlatego, że nie będziecie przejawiali żadnej złej woli, żadnego gniewu, żadnej chęci odwetu czy urazy wobec jakiegoś innego z Moich dzieci. Taki jest Dar Mojej Miłości w swojej najczystszej postaci. Przyjmijcie Go ode Mnie, odmawiając tę modlitwę:

Krucjata Modlitwy (168) O Dar Bożej Miłości

O Najdroższy Ojcze,

O Przedwieczny,

O Najwyższy Boże,

Uczyń mnie godnym Twojej Miłości.

Proszę, wybacz mi, że ranię innych, i wybacz mi każdą niesprawiedliwość, która spowodowała cierpienie któregokolwiek z Twoich dzieci.

Otwórz moje serce, tak abym serdecznie Ciebie powitał w Mojej duszy, i oczyść mnie z wszelkiej nienawiści, którą być może odczuwam wobec kogoś innego.

Dopomóż mi przebaczyć Moim wrogom i rozsiewać nasiona Twojej Miłości wszędzie, dokąd bym się nie udał, i pomiędzy tymi, których spotykam każdego dnia.

Ofiaruj mi, Drogi Ojcze, Dar Wytrwałości i Dar Ufności, abym mógł podtrzymać Twoje Święte Słowo, zachowując dzięki temu przy życiu w tym pogrążonym w mroku świecie płomień Twojej Wielkiej Miłości i Miłosierdzia.

Amen.

Dzieci, proszę, znajdujcie pocieszenie w tym, że kocham was wszystkich, bez względu na to, kim jesteście, jakich grzechów się dopuściliście, i niezależnie od tego, czy Mnie przeklinacie Mnie, czy nie. Moja Miłość do was jest bezwarunkowa.

Niemniej jednak muszę oddzielić tych, którzy usiłują zaślepić Moje dzieci na dotyczącą ich zbawienia Prawdę, od tych, którzy są ode Mnie. Gdybym nie zainterweniował, wielu zostałoby dla Mnie utraconych, a Ja nie zgadzam się na to, aby dusze złożyć w ofierze tym, którzy — bez względu na wszelki wysiłek z Mojej strony — odrzucą Mnie w dniu ostatecznym.

Proszę was, abyście we Mnie złożyli całe swoje zaufanie oraz trzymali przy sobie Moją Pieczęć Ochrony* w jakiejkolwiek formie. Walka już się rozpoczęła i Ja dam upust sprawiedliwości, karząc tych, którzy próbują zniszczyć Moje dzieci.

Nigdy nie zapominajcie, Kim Ja Jestem. Ja Jestem początkiem i końcem. Wszyscy, którzy do Mnie przychodzą, znajdą Życie Wieczne. Pozwólcie Mi zabrać was w bezpieczne miejsce i do chwalebnego życia, w jedności z Moją Wolą. Objawię Mój Nowy Raj w Moim Własnym Czasie i chciałbym, żebyście okazali tu cierpliwość. Przeżywajcie swoje życie w harmonii z innymi. Troszczcie się o swoje rodziny tak, jak przedtem. Przychodźcie do Mnie w waszych kościołach tak, jak wcześniej. Ale zawsze pamiętajcie, że Prawda — Prawdziwe Słowo Boże — nigdy nie się zmienia, gdyż Prawdą Jestem Ja. A Ja nigdy nie mogę się zmienić — to nigdy nie może się stać.

Kocham was. Błogosławię was. Jesteście przeze Mnie chronieni.

Wasz Kochający Ojciec

Bóg Najwyższy

*Pieczęć Ochrony” to „Pieczęć Boga Żywego”, proszę porównać z innymi orędziami na ten temat. Prosimy wpisać w naszej wyszukiwarce słowa „Pieczęć Boga Żywego” i kliknąć na klawisz „Enter”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.