O, jakim arogantem jest człowiek, dla którego Moje Istnienie jest przedmiotem kpin

czwartek, 23 października 2014, godz. 15.14

Moja wielce umiłowana córko, wraz z każdym dobrym uczynkiem i wraz z każdym aktem miłosierdzia moce diabła ulegają osłabieniu. Wraz z każdą modlitwą i z każdym cierpieniem, ofiarowanymi za dusze tych pogrążonych w ciemności, złe postępki i nienawiść są wykorzeniane. Wiedzcie, że dobre uczynki, które są podejmowane przez tych dotkniętych Duchem Świętym, niwelują na świecie wpływ szatana.

Powstańcie, wy wszyscy, którzy zaakceptowaliście Prawdę zawartą w Księdze Objawienia, i módlcie się o zbawienie wszystkich Bożych dzieci. Proście, proście, proście, a Ja wam odpowiem, gdy modlicie się za tych, których intencją jest zniszczenie wszelkiej wiary we Mnie, Jezusa Chrystusa.

O, jakim arogantem jest człowiek, dla którego Moje Istnienie, Moja Boskość i Moja Obietnica, że przyjdę ponownie, są przedmiotem kpin. Jak zamknięte są ich umysły na Miłość, którą mam w Moim Sercu dla grzeszników, nie wyłączając tych, którzy Mnie zdradzają. Jakże łatwo dyrygować jest tymi, którzy są pozbawieni Ducha Świętego. Biada tym, którzy przeciwstawią się Darowi Ducha Świętego, który jest wydobywającą się ze Mnie — obecną we wszystkich rzeczach — siłą życiową. O, jakże spragnieni jesteście wy, którzy się Mnie wypieracie. Woda nigdy nie ugasi waszego pragnienia i nadejdzie dzień, kiedy będziecie Mnie błagać o Źródło Życia. Dopóki ten dzień nie nadejdzie — jeżeli Mnie nie poprosicie, by ze Mnie zaczerpnąć nie będzie w was żadnego życia.

Przyjdźcie — poproście Mnie, abym was oświecił. Pozwólcie, aby ogień Ducha Świętego pochłonął wasze dusze. Jeżeli przyjdziecie do Mnie w pełnym zaufaniu i pokorze, napełnię was Moją Obecnością, a gdy Mnie uznacie, dam wam życie, za którym tak tęsknicie. Dopiero wtedy zapanuje w waszych sercach pokój.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.