Matka Zbawienia: Wiara jest fundamentem Kościoła

środa, 29 października 2014, godz. 14.25

Moje drogie dzieci, kiedy czujecie się przygnębieni, zniechęceni i zalęknieni z powodu strasznych niesprawiedliwości, których jesteście świadkami, wtedy wypraszajcie moją potężną ochronę. Ja wstawię się w waszym imieniu i poproszę Mojego Syna, aby wysłuchał waszych próśb o pokój i ukojenie. On was napełni potrzebnymi Łaskami, abyście wytrwali, a we wnętrzu waszej duszy utrzyma przy życiu płomień Ducha Świętego.

Kiedy szukacie Darów Ducha Świętego i mój Syn odpowiada na wasze wołanie, wasza wiara w Niego zostaje bardzo umocniona. Gdy tylko to następuje, wasza wiara umożliwia wam w większym stopniu ufanie w Jego Wielkie Miłosierdzie.Wiara jest fundamentem Kościoła, dzięki któremu może być on nadal silny. Wiara uwalnia was od lęku i rozpaczy. Przyniesie wam ona pocieszenie, pokój i ukojenie w niespokojnych czasach. Pozwala wam ona widzieć, jak się sprawy mają, tak jak powinniście, aby móc chronić siebie przed prześladowaniami, z którymi na co dzień macie do czynienia.

Ci, którzy zawierzyli siebie Jezusowi Chrystusowi, zawsze będą musieli znosić ból Jego Cierpienia. Jest to coś, co musicie zaakceptować, skoro podążacie Jego Śladami. Kiedy przyjmiecie ów Krzyż, wówczas musicie przekazać swoje cierpienie mojemu Synowi — dla zbawienia tych dusz, które w przeciwnym razie nigdy nie byłyby w stanie wejść do Królestwa Mojego Syna. Wasze ofiara, choć może być ona trudna, przynosi wielką radość mojemu Synowi, który płacze z powodu wielkiego zatroskania o tych, których utraci na rzecz diabła w dniu ostatecznym.

Wiara, nadzieja i zaufanie do mojego Syna ulży waszemu cierpieniu i przyniesie wam pokój i radość. To właśnie wówczas, gdy otrzymacie te Błogosławieństwa, będziecie wiedzieć, że pokonaliście wszelkie bariery, które oddzielają was od Boga. A za to musicie być wdzięczni — a nie przygnębieni — bo Królestwo Boże będzie wasze.

Idźcie, moje dzieci, kochać i służyć mojemu Synowi.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.