Przyjdę w czasie, kiedy najmniej się tego spodziewacie

niedziela, 2 listopada 2014, godz. 17.20

Moja wielce umiłowana córko, pragnę, abyście wy wszyscy, Moi najdrożsi wyznawcy, ufali wszystkiemu, czego was nauczyłem, i wszystkiemu, co teraz wam mówię, gdyż Moje wszystkie Plany są zgodne z Wolą Mojego Przedwiecznego Ojca. Nigdy nie wolno wam bać się przyszłości, bo wszystko jest w Jego Świętych Dłoniach.

Zaufajcie, a znajdziecie pokój. Mój Plan w końcu się zrealizuje i każde cierpienie zostanie pokonane, a wszelkie zło zlikwidowane. Nadszedł czas, aby przyjąć Prawdę, nawet jeżeli może ona budzić przerażenie. Kiedy położycie we Mnie całe wasze zaufanie, Ja ulżę waszemu brzemieniu, a Moje Łaski napełnią was Moją Miłością, co przyniesie wam wielkie pocieszenie w tych czasach strasznego udręczenia.

Przyjdę w czasie, kiedy najmniej się tego spodziewacie, a do tego czasu musicie się modlić, modlić, modlić za tych, którzy Mnie nie znają, jak i za tych, którzy odmawiają uznania Mnie za Tego, Kim Ja Jestem.

Nadal wylewam na was Dar Parakleta (Ducha Świętego), aby sprawić, żebyście nie zabłądzili z dala ode Mnie. Tych, którzy Mnie kochają pokornym i skruszonym sercem, obsypię wszelkimi Darami. Jednak Moja Miłość nie dosięgnie tych dusz, które decydują się na to, aby Mnie czcić według ich własnych, błędnych zasad. Ani też nie dotknie ona dusz upartych, które wierzą, że Mnie znają, ale których pycha czyni ich ślepymi na Prawdę, jaka przekazywana jest im od samego początku.

Prawda pochodzi od Boga. Prawda będzie żyć — aż do końca czasów. Prawda niebawem zostanie objawiona w całej swej pełni, a wtedy przeszyje ona serca tych, którzy odrzucają Moją dokonującą interwencji Dłoń. Następnie Moja Armia podniesie się wspólnie w Boskiej Chwale, aby głosić Prawdziwe Słowo Boże aż do dnia ostatniego. Przyprowadzą oni obok siebie dusze pogan, które zdadzą sobie sprawę, że istnieje tylko jeden Bóg. Ale to nie dusze pogan będą tymi, które Mnie nie zaakceptują. Wręcz przeciwnie, będą to dusze chrześcijan, którym została przekazana Prawda, ale które to dusze popadną w ciężki błąd. Właśnie za duszami tych chrześcijan najbardziej usycham z tęsknoty i proszę, abyście właśnie za nich modlili się w każdej godzinie dnia.

Wasz umiłowany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.