Chrześcijanie wkrótce staną się jak poganie

wtorek, 18 listopada 2014, godz. 12.18

Moja wielce umiłowana córko, Mój Głos jest jedynym Głosem, który usłyszycie w czterech narożnikach ziemi, podczas gdy przygotowuję ludzkość na wielki szturm. Możecie słyszeć wiele głosów z ust fałszywych wizjonerów i proroków, ale żaden nie przeszyje waszych dusz tak, jak Ogień Ducha Świętego.

Musicie być wyczuleni na głosy fałszywego spirytualizmu — które nie pochodzą od Boga, lecz które zostaną odebrane w różnych częściach świata. Wpływ złych duchów dostrzegany będzie w terrorystycznych wojnach, gdzie słodkie głosy, lansujące błędne ideologie, będą usiłowały usprawiedliwić podłe okrucieństwa, do których będzie dochodziło w Imię Boga.

Niedługo głosy propagujące pogaństwo zostaną usłyszane w Domach, które Mnie czczą, i zbezczeszczą one Moje Ołtarze. Głosy, które pochodzą od złego ducha, będą postrzegane jako ekscytujące interpretacje ludzkich tęsknot, które człowiek w swoim życiu usiłuje zrealizować. Będą oni wznosić głośne okrzyki, wielbić fałszywych bogów, niszczyć wrażliwe dusze i bluźnić przeciwko Mnie. To są dusze, które najbardziej Mnie gniewają, bo one są bardzo przekonywające i powodują wielkie zamieszanie. Będą one jak magnes, gdyż odciągną wielu chrześcijan z dala ode Mnie.

Moi wrogowie uczynią Mój lud ślepym na Prawdę — i chrześcijanie wkrótce staną się jak poganie. Ja zostanę wyrzucony do rynsztoka — jak nędzarz — a drzwi Mojego Kościoła zostaną przede Mną zatrzaśnięte. A kiedy zapukam w drzwi, zostaną one zaryglowane od środka przez tych, którzy twierdzą, że pochodzą ode Mnie.

Ostrzegałem was przed tymi dniami, i one wkrótce was dościgną. Jeszcze raz wam mówię: Moje Słowo jest Nietykalne. Te orędzia są ostatnimi z Nieba i przekazywane są światu, który jest zarówno na Mnie obojętny, jak i niewdzięczny.

Obudźcie się i spójrzcie Prawdzie w oczy. Jest tylko jeden Mistrz. Nie możecie być Mi wierni, jeżeli służycie więcej niż jednemu panu.

Wasz Jezus