Matka Zbawienia: Aniołów Bożych można prosić, aby się za was modlili, ale nigdy, aby obdarzali was przywilejami

niedziela, 30 listopada 2014 godz. 17.20

Moje drogie dzieci, nie wolno się wam nigdy modlić do aniołów Boga, bo one są Jego sługami i starają się jedynie o to, aby oddawać Bogu Chwałę i czynić Jego Najświętszą Wolę. Modlitwa jest aktem uwielbienia i gdy wzywacie aniołów Boga z Jego Niebiańskiej Hierarchii, to musi za tym zawsze stać intencja kierowania się do nich z prośbą, aby się za was modlili. Jeżeli usiłujecie się skomunikować z Niebiańską Hierarchią Aniołów, to musi to być wyłącznie prośba o ich asystę i przewodnictwo, tak abyście mogli czynić Najświętszą Wolę Boga.

Ci z was, którzy myślą, że otrzymacie przywileje od Aniołów Bożych, są w błędzie. Moc przyznana aniołom pochodzi tylko od Boga i nigdy nie wolno wam ich traktować jako zastępstwa modlitwy do Niego. Tak wiele dusz usiłuje dzisiaj komunikować się z aniołami, ale tylko dla swoich egoistycznych celów i aby otrzymać przywileje, które nie mają nic wspólnego z Bogiem. Obsesja na tle aniołów może prowadzić do wielkiej frustracji, ponieważ — jeżeli nie jesteście ostrożni — może to zwabić złego ducha.

Kiedy wzywacie aniołów Bożych, aby wam pomogli, musicie zawsze najpierw się pobłogosławić Wodą Święconą i wówczas prosić ich o asystę w imię Jezusa Chrystusa. Jeżeli tego nie zrobicie i używacie — przyzywając aniołów o pomoc — jakiegoś przedmiotu, który nie jest związany z chrześcijaństwem, to może to zaprosić złego ducha do waszego życia. Kiedy do tego dojdzie, wówczas odkryjecie, że jest prawie niemożliwe, aby się go wtedy pozbyć.

Jeżeli zbyt intensywnie zajmujecie się nawiązywaniem kontaktu z aniołami, jest od tego już tylko krok do parania się okultyzmem. Wtedy przyciągniecie do siebie te anioły, które przez Mojego Niebieskiego Ojca zostały wygnane z Nieba. Setkami tysięcy błądzą one teraz po ziemi, poszukując domu. Dusze, które pozostawiają siebie otwartymi na ich wpływ, szybko mogą się uwikłać w duchowy świat, który nie jest od Boga. Gdy tylko zaangażujecie się w te zaświaty, nie zaznacie już pokoju. Te upadłe anioły zwabią was w pajęczynę oszustwa. Na samym początku ogarnie was nadzieja, a potem uwierzycie, że przy udziale tych aniołów możecie kontrolować wszystkie aspekty swojego życia. W końcu nabierzecie błędnego przekonania, że posiadacie zupełną kontrolę nad swoim własnym losem. Fałszywe poczucie pokoju napełni wasze umysły, aby wkrótce potem ustąpić miejsca poczuciu strasznej beznadziei.

Zajmowanie się takimi duchami, które uważacie za anioły Boga, ale które nie należą do Jego Królestwa, doprowadzi was do zaangażowania się w okultyzm, który uczyni was ślepym na Prawdę i zniszczy waszą duszę.

Bóg nie udziela Swoim Aniołom pozwolenia, aby obdarzały was darami, ponieważ dary mogą pochodzić jedynie od Niego. Aniołów Bożych można prosić, aby się za was modlili, ale nigdy, aby obdarzali was ziemskimi dobrami czy mocami duchowymi. Jeżeli otaczacie czcią anioły i szukacie tych rzeczy, to jesteście winni złamania Pierwszego Przykazania Bożego.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.