Matka Zbawienia: Bóg stworzył dla ludzkości naturalny porządek rzeczy

piątek, 5 grudnia 2014, godz. 21.50

Moje drogie dzieci, Bóg stworzył wszechświat w całej jego doskonałości. A skoro wszechświat pochodzi od Boga, wszystko ma precyzyjny i naturalny porządek, zgodny ze Świętą Wolą Bożą.

Prawa dla człowieka i prawa natury zostały stworzone przez Tego, który stoi ponad wszystkim. Dlatego wszystkie stworzone rzeczy muszą pozostać takimi, jakimi są. Bóg stworzył dla ludzkości naturalny porządek rzeczy; miejsce nadające się do życia; pożywienie nadające się do jedzenia; i dar wolnej woli. Wszystko, co jest naturalne, pochodzi od Boga. Bóg stworzył ten porządek, aby człowiek mógł przeżyć. Kiedy w naturalny porządek wszechświata — żywność, którą spożywacie, wodę, którą pijecie, i naturalną prokreację rasy ludzkiej — wtrąca się człowiek, ściąga to na siebie pomstę Boga.

Tak wielu usiłuje zmieniać porządek świata, który został stworzony przez Boga dla rasy ludzkiej. Będą oni za to cierpieć, gdyż Bóg opuści tych, którzy wymienili Prawdę o Jego Stworzeniu na jej fałszywe substytuty. Jeżeli człowiek nadal będzie działał w służbie własnej interesowności, to Bóg dopuści do jego zwyrodnienia, zezwalając mu na wymianę wszystkiego, co jest naturalne, na nienaturalne.

To pod wpływem szatana człowiek zmienił Prawa Boże, a to przyniesie zniszczenie. To wszystko, co pochodzi od Boga, nie jest uważane za wystarczająco dobre i człowiek usiłuje zmienić prawa natury, aby je dopasować do swoich grzesznych żądz. Posunie się on tak daleko, że będzie usiłował zaprzeczyć stworzeniu wszechświata, tworząc fałszywe twierdzenia na temat jego powstania. Wszystko miało swój początek w Bogu i wszystko będzie w Bogu miało swój koniec. Dla ludzi, którzy się krnąbrnie przeciwstawiają Bogu, wszystko, co dobre, się zakończy. Gdy tylko dojdzie do ingerencji w Prawa Stworzenia, ziemia zazna wielkiej kary. I chociaż Bóg jest cierpliwy, nie dopuści On nigdy, aby człowiek Mu dyktował, jak ma On rządzić Swoim Królestwem.

Gdy tylko człowiek upadnie do najniższego poziomu i nie będzie już dłużej okazywał żadnego szacunku ani życiu, ani ludzkiemu ciału, ani swoim współbraciom i siostrom, ani Prawom Bożym, miejsce będą miały bardzo liczne, potężne sztormy, trwające całymi tygodniami. Dudnienie tych sztormów da się odczuć w wielu krajach. Kiedy dadzą się one wam we znaki, wiedzcie, że spada na was gniew Boży i że człowiek jest karany za największe bluźnierstwa, jakich dopuścił się przeciwko swojemu Stworzycielowi.

Wasza Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.