Jeżeli przyjmiecie praktyki „new age”, wyprzecie się Mnie

sobota, 6 grudnia 2014, godz. 14.20

Moja wielce umiłowana córko, jak to się dzieje, że ci, którzy nie akceptują Mojego Istnienia ani Boskości Mojego Przedwiecznego Ojca, są tak chętni do przyjęcia fałszywych bóstw, z których wszystkie są ich własnego wymysłu?

Gdy Moją Obecność odczuwają dusze, które odrzucają Moje Istnienie, to czują one potrzebę odwetu, nie mając przy tym wyrzutów sumienia. Będą one szydzić, drwić i wyśmiewać Moją Obecność, gdziekolwiek bym nie był obecny: w Moim Kościele, w książkach; w czyimś Słowie lub gdy Jestem Obecny w innych duszach. Obecność Boga jest Wszechmogąca i odczuwana jest w najboleśniejszy sposób przez tych, których dusze znajdują się w ciemności. Oto dlaczego reagują one z takim jadem na każdą wzmiankę na Mój temat. Ludzie ci posiadają głęboko wyrytą nienawiść do Mnie i nie mogą zrozumieć, jak mogą nienawidzić kogoś, kto w ich oczach nie istnieje.

Ostrzegam tych, którzy oddają się fałszywej duchowości i którzy wielbią cokolwiek lub mają obsesję na punkcie czegokolwiek, co nie pochodzi ode Mnie. Jeżeli otworzycie wasze dusze na jakąkolwiek duchowość niepochodzącą ode Mnie, to otworzycie drzwi demonom, które przebiegle zwabią was do ich ciemnego świata. Jakikolwiek pokój, który — jak sądzicie — uzyskujecie dzięki praktykom „new age”, będzie krótkotrwały. I jeżeli posuniecie się jeszcze dalej, to wejdziecie w stan, w którym wasza świadomość zostanie opanowana przez tych wrogów Boga, aż nie będziecie mogli uwolnić się ze sfery ich wpływów. Nigdy nie zaznacie pokoju, jeżeli czcicie fałszywe bóstwa.

Świat przeniknięty jest fałszywymi doktrynami, bóstwami i religiami. Istnieje tylko jeden Prawdziwy Bóg — i jedynie wtedy możecie się do Niego przybliżyć, jeżeli uznacie Wielką Ofiarę, jakiej On dokonał, kiedy wysłał Mnie, Swego Jednorodzonego Syna, aby przyniósł wam wybawienie z diabelskich sideł.

Wy, którzy Mnie znacie, ale którzy zabawiacie się innymi doktrynami, wiedzcie o tym: Jeżeli przyjmiecie praktyki „new age”, wyprzecie się Mnie. Jeżeli Mój Kościół uzna inne wyznania, które nie są ode Mnie, to wtedy oni Mnie zdradzą.

Czas, w którym Moje narodziny będą obchodzone poprzez okazywanie przywiązania do innych, niepochodzących ode Mnie religii, będzie czasem, kiedy Prawda zostanie najboleśniej zdradzona.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.