Matka Zbawienia: Wola Boża jest dla większości z was tajemnicą

sobota, 27 grudnia 2014, godz. 12.55

Moje drogie dzieci, zawsze musicie ufać Świętej Woli mojego Syna, gdyż On dopuści, aby tylko pewna ilość zła pochłonęła świat, gdyż tak wielkie jest Jego Miłosierdzie.

Kiedy mój Syn przeciwstawia się jakiemuś postępowaniu, które jest przyczyną jakiegoś rodzaju profanacji, robi On to po to, aby ochronić wiarę. Słowo mojego Syna jest nietykalne, a Jego Wola pochodzi od Niego i działa On zgodnie z Nią. Wasza wola należy do was, ale jeżeli jest ona dobrowolnie oddana Bogu, to wtedy Jego Wola może się wypełnić.

Ufajcie, ufajcie, ufajcie mojemu Synowi, bo wszystkie rzeczy dzieją się zgodnie z Jego Wolą. Jeżeli On zezwala, aby zło rozkwitało, a Jego wyznawcy zostali oszukani przez Jego wrogów, to dzieje się to w ramach Jego Woli i ma za cel wypróbowanie wiary wyznawców. Wola Boga jest dla większości z was tajemnicą i to On o każdym czasie decyduje, co dla dobra ludzkości jest konieczne.

Musicie pozwolić waszym sercom pozostać w pokoju, miłości i zaufaniu dla mojego Syna, Jezusa Chrystusa. On jest intensywnie pośród was obecny i musicie za to być wdzięczni, bo bez Jego Świętej Obecności spowiłaby ziemię ciemność.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia