Usprawiedliwiają oni grzech, aby nie musieli zmieniać swojego życia

piątek, 16 stycznia 2015, godz. 11.10

Moja wielce umiłowana córko, Moja Wola nigdy nie może zostać przezwyciężona, bo ona jest wiekuista.

Człowiek zbuntował się przeciwko Bogu pod tak wieloma względami, ale kiedy wola ludzka splata się z Wolą Bożą, to wszyscy ci, którzy Wolę Bożą zwalczają, utracą wszystko. A ci, którzy mają miękkie serce i którzy Mnie przyjmą po Ostrzeżeniu, pozyskają świat.

Świat, który nastanie, będzie bez końca i będzie pozbawiony wszelkiego grzechu. Chwała tym wszystkim, którzy zdobędą swoje prawowite dziedzictwo, bo to od samego początku było częścią Planu Mojego Ojca — Bożego planu, w który człowiek nie jest w pełni wtajemniczony.

Ważne jest, aby każdy z was zwalczał pokusę, aby grzeszyć, chociaż to nigdy nie będzie łatwe. Po prostu Mnie wzywajcie, jeżeli sądzicie, że Mnie skrzywdziliście. Ja Jestem zawsze obecny i przebaczę wam każdy grzech, za wyjątkiem wiecznego grzechu bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu. Wszystko, co musicie zrobić, to wyjść Mi naprzeciw.

Ten Mój obecny świat pełen jest niegodziwości, oszustwa i złego ducha, ale miłość także w nim istnieje. To miłość, jaką człowiek ma dla swego bliźniego, sprawia, że jestem obecny pomiędzy wami, oraz modlitwa, która trzyma zło na uwięzi.

Ja was nie proszę, żebyście swoje życie poświęcali — każdego dnia — całodziennej modlitwie, bo to nie jest to, czego Ja od was wymagam. Wszystko, o co proszę, to abyście wzywali Mnie na pomoc i oddawali chwałę Bogu. Wszystko, co jest wam potrzebne, by wypełnić Moją Obietnicę wobec świata i aby zapewnić, że wszyscy z was uzyskają życie wieczne, to jest trzymanie się Praw Bożych, tak jak jest to wyraźnie określone w Dziesięciu Przykazaniach.

Naśladujcie Mnie, waszego Jezusa, i pamiętajcie o wszystkim, czego was nauczałem. Nie jest dobrze głosić, że Mnie kochacie, jeżeli odrzucacie Słowo Boże. Musicie przede wszystkim wzajemnie się kochać i postępować w stosunku do innych tak, jak byście chcieli, aby postępowano w stosunku do was. Żyjcie Moim Słowem poprzez wasze myśli, wasze czyny i wasze działania, a wtedy prawdziwie będziecie Moimi. Nienawiść nie odgrywa w Moim Dziele żadnej roli, chociaż wszystko, co mówiłem, kiedy chodziłem po ziemi, przyciągało wielką krytykę, bo ludzie nie chcieli zmienić swojego życia. Dzisiaj Moje Słowo jest odrzucane, ponieważ ludzie nie chcą trzymać się Prawdy. Zamiast tego usprawiedliwiają oni grzech, aby nie musieli zmieniać swojego życia. Tak więc w rzeczywistości nic się nie zmieniło.

Zniewolenie grzechem, które jest jak łańcuch, uzależniający człowieka od wpływu szatana, jest dziś silniejsze niż kiedyś. Odetnijcie się od niego teraz i Mnie odszukajcie. Pamiętajcie, że grzechy mogą wam zostać wybaczone tylko tak długo, jak długo żyjecie — a nie po odejściu z tej ziemi.

Kiedy wreszcie człowiek przyjmie Słowo Boga i rozpozna, że wszystko, co On powiedział, jest prawdziwe? Wszystko to, o czym On mówił, że On to uczyni, jest prawdziwe; i wszystko, co Ja mówię wam teraz, jest prawdziwe. Niestety, wielu z was nigdy nie posłucha i kiedy zdacie sobie sprawę, jaka jest Prawda, będzie już za późno. Musicie zabezpieczyć swoją przyszłość już teraz — i żyć Słowem Bożym.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.