Tylko Ja znam dzień oraz godzinę, kiedy zaczerpniecie swój ostatni oddech

niedziela, 18 stycznia 2015, godz. 12.45

Moja wielce umiłowana córko, gdy człowiek zabłąka się z dala ode Mnie — z jakiegokolwiek powodu — to nigdy nie znajdzie on prawdziwego pokoju. Gdy zaś człowiek odkrywa, Kim Ja Jestem — jego serce wzbiera do Mnie miłością. Człowiek, który pokłada we Mnie całe swoje zaufanie, przetrzyma każdy rodzaj cierpienia, bo Ja przywrócę mu wolność.

Słowo Boże jest przyczyną wielkiej niezgody pomiędzy tymi, których wiara jest słaba. Ci, którzy we Mnie wierzą, odczują w swoich sercach wielki ból, kiedy staną się świadkami przeciwstawiania się Słowu Bożemu. Ten ból to jest Mój ból. Jeżeli we Mnie wierzycie, odczujecie w swojej duszy miłość, którą was obdarzam. Otwierajcie przede Mną zawsze swoje serce. Witajcie Mnie nie z lękiem, ale niecierpliwie Mnie wyczekując. Jeżeli przyjmiecie Mnie takim, jakim Jestem, i przyjmiecie dane wam Słowo; a następnie będziecie przeżywali wasze życie dokładnie tak, jak jest to opisane w Świętej Biblii — Ja będę na was czekał.

Jeżeli odrzucicie Moje Nauczanie i obejmiecie grzech stanie się to waszym upadkiem. Tylko Ja znam dzień oraz godzinę, kiedy zaczerpniecie swój ostatni oddech. Musicie być przez cały czas przygotowani. Musicie Mnie prosić — tak często, jak to możliwe — abym przebaczył wasze grzechy. Ja przebaczam najbardziej zatwardziałym grzesznikom i dlatego nigdy nie wolno wam lękać się Mojego Miłosierdzia. Obawiajcie się jedynie godziny, kiedy będziecie musieli stanąć przede Mną i odpowiedzieć za każdą nieprawość, jaką popełniliście przeciwko Bogu. Jeżeli do tego czasu nie zrehabilitujecie się w Jego Oczach, to nie będzie już drugiej szansy, aby to uczynić.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.