Albo Mnie kochacie, stosując się do Mojego Słowa, albo w ogóle nie

wtorek, 27 stycznia 2015, godz. 14.35

Moja wielce umiłowana córko, rozum nie odgrywa żadnej roli w umysłach tych, którzy zawzięcie odrzucą Święte Słowo Boże, łącznie z tymi, którzy, tak czy owak, są przeciwko Mnie, jak i z tymi, którzy nie do końca są wierni Słowu. Możecie powiedzieć, że jesteście Moi jedynie w całości, a nie tylko jakąś częścią was. Nie możecie powiedzieć, że Mnie kochacie tylko jakąś częścią siebie. Albo Mnie kochacie, stosując się do Mojego Słowa, albo w ogóle nie.

Kiedy Mnie zdradzacie, to robicie to dlatego, aby usprawiedliwić swoje motywy, o ile akceptujecie kłamstwa dotyczące tego, Kim Ja Jestem, jaka jest Moja Rola i Co powiedziałem. Wy — tak samo, jak wasi przodkowie przed wami — wyrzucicie Mnie i złożycie przeciwko Mnie fałszywe oskarżenia. Dostosujecie Moje Słowo do waszej własnej interpretacji, a następnie zarzucicie sprawiedliwym, że są pozbawieni miłosierdzia. Ubiczujecie Mnie waszą zdradą Mojego Ciała i zadacie straszliwy ból i cierpienie tym, których oskarżycie — w Moje Święte Imię — o herezję.

Rozsądek zepchniecie na margines, znajdując każdą możliwą wymówkę, aby podążyć ścieżką, która prowadzi w przeciwnym kierunku w stosunku do tej, która została dla was wyryta poprzez Moją Śmierć na Krzyżu.

Szatan jest wielkim oskarżycielem Bożych dzieci i, będąc obecnym w duszach tych, których opanowuje, wniesie on przeciwko Bożym Dzieciom wszelkie możliwe oskarżenia, aby zdyskredytować Moje Słowo. Oszuka was, abyście nie zdawali sobie sprawy, jaką Miłością obdarza was Bóg. Jeżeli mu ustąpicie, zniszczy on każdą iskierkę waszej wiary. Wykorzysta on waszą wolną wolę — to dane wam przez Boga prawo — i spowoduje, że uwierzycie, że możecie wieść życie bez Boga.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.