Info od Redakcji biuletynu informacyjnego Jezus do ludzkości:

Godzina modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę (z tłumaczeniem na żywo)

27 listopada 2021, 14:00

Pokój z tobą!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Godzinie Modlitwy Jezus do Ludzkości o uzdrowienie i ochronę z tłumaczeniami na żywo w dniu 27 listopada 2021 r. w sobotę o 14:00

To godzinne spotkanie Krucjaty Modlitwy jest naszą comiesięczną okazją do zebrania się na modlitwie i błagania Trójcy Świętej o uzdrowienie nas i naszych bliskich z wszelkiego rodzaju chorób, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które nas dotknęły.

Będziemy także prosić o łaski, które pomogą nam żyć zgodnie ze Świętą Wolą Bożą, odrzucić grzech i zawsze być w stanie łaski dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga.

Ta międzynarodowa godzina Krucjaty Modlitwy będzie po angielsku. Tłumaczenia na żywo będą dostępne w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, słowackim/czeskim, bahasa (indonezja), rumuńskim i holenderskim.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę, Koronkę do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie rodziny i przyjaciół, którzy oddalili się od Boga.

Zjednoczmy zatem nasze serca z międzynarodową Rodziną Jezus do ludzkości i razem z naszą Matką Zbawienia ofiarujmy bardzo potrzebne modlitwy i ofiary w intencji uzdrowienia i ochrony ludzi, których kochamy.

Jezu, ufamy Tobie!

Link do rejestracji

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj

 

Konferencja „Wstęp do Księgi Prawdy” – niedziela, 28 listopada 2021, godz. 19:00

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konferencji „Wprowadzenie do Księgi Prawdy” 28 listopada 2021, godz. 19:00. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Zgodnie z Orędziami Trójcy Świętej przekazanymi w Księdze Prawdy, Powtórne Przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa nastąpi za naszego życia. Żyjemy teraz w Czasach Ostatecznych, czyli w czasach bezpośrednio poprzedzających chwalebny Powrót Jezusa Chrystusa, Naszego Króla.

Księga Prawdy, objawiona Prorokowi Danielowi i częściowo św. Janowi w Księdze Objawienia, jest obiecanym darem Boga na czasy ostateczne. „Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych. Wielu będzie dociekało, by pomnożyła się wiedza”. (Księga Daniela 12,4).

Księga Prawdy jest darem przekazanym nam przez Trójcę Świętą, aby przygotować nas na trudne czasy, przed którymi stoimy, gdy świat pogrąża się w zamęcie na drodze do Powtórnego Przyjścia Jezusa Chrystusa. Podczas tej konferencji otrzymasz przegląd ważnych Orędzi oraz spełnionych i wypełniających się proroctw zawartych w Księdze Prawdy.

Dopiero po spełnieniu się niesamowitej przepowiedni o rezygnacji papieża Benedykta XVI ludzie zaczęli poważnie traktować Księgę Prawdy. 11 lutego 2012 roku Jezus Chrystus przekazał w Księdze Prawdy to niesamowite proroctwo, które w tamtym czasie było publikowane na całym świecie:

„Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie. (…) Plan zniszczenia Mojego świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, ponieważ zostało to przepowiedziane.”

11 lutego 2013 roku, dokładnie rok później, co do dnia i godziny, papież Benedykt XVI ogłosił swoją rezygnację. Teraz nadszedł czas, aby odsłonić proroctwa zawarte w Księdze Prawdy, gdy pieczęcie są łamane.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu znajomym i rodzinie, wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.